Kawasaki ER 6F (2006)

Vlastník anninnka
Vloženo 4.4.2010
Aktualizováno 3.2.2011

dalších šedesát kilometrů :-)

Vloženo: 06.07.2010, Uskutečněno: 05.07.2010, Stav tachometru: 12310 km, Zhlédnuto: 3x

Byla neděle a já byla v práci... jezdila jsem z města do města autem a potkávala jednoho bajkera za druhým... bože jak bych se jela projet, říkám si. A tak jsem vzala telefon a zavolala Denise, jestli by se nejeli druhej den dopoledne projet. Bude pondělí, státní svátek... sice musím odpoledne do práce a lepší jak v úterý, koukala jsem na radar a v úterý bude pršet, nemuselo by to klapnout. Nejdřív to vypadalo, že Denisa s Lukášem nebudou moct... a tak jsem začala přemýšlet, jestli bych už si netroufla vyrazit sama. Zrovna jsem jela z Telče a pozorovala cestu, asfalt a napadlo mě, že už bych si místo rovinky mohla zkusit i nějakou tu zatáčku, začala jsem veřit, že to zvládnu i sama a tak že prostě druhej den ráno vyrazím i kdyby Denisa nemohla. Nakonec jsme se ale domluvili a v deset ráno v pondělí jsme vyjížděli. Zase mi dělal trošku prblém ten první rozjezd. Bylo to v blbém terénu, ale i tak srdce mi bylo jak divý a bála jsem, abych nevzala moc za plyn, ale nakonec se podařilo bez problémů a jelo se a jelo... cesta do Telče byla v poklidu... v Kostelci jedna prudká zatáčka z kopce, bývá tam štěrk, to jsem si hodně zpomalila a pak jedna kousek před tekčí, taky pomaličku, nakonec jsem ale v obou zjistila, že jsem klidně mohla malinko toho plynu přidat. Občas mi Deny s Lukášem ujeli, ale vždycky někde počkali. V Telči jsme dali nanuka a jeli zpátky to už bylo mnohem lepší, sledovala jsem jejich stopu a snažila se jich držet, aby ty jejich sportíky moc netrpěli pomalou jízdou. Zkoušela jsem si ji naklánět a bylo to super. Na rozdíl od té první jízdy do Brodu, kdy jsem motorku držela na 4000 až 4 a půl tisících otáčkách, což znamenalo, že jsem většinu jízdy jela na pětku nebo na šestku, jsem si kawušku teď držela kolem sedmi, osmi tísíc a pětku asi ani nezařadila. Nejrychleji jsem jela 130 Km za hod a zpáteční zatáčky už jsem si dávala s mnohem vetší chutí a v mnohem hezčím náklonu hned jsem se cítila jistěji. Jihlava - Telč, krásná cesta Do garáže jsem ale zatím ještě nezajela... to budu muset potrénovat, až budou padáky

• sezona 20111

tak sezona 2011 za náma :-) odjezdila jsem si ji s přehledem.,, nějakej ten tisíc km navíc, jeden pád v zatáčce na nějakým blevajzu co tam vytekl z auta po nehodě :-) ale jen kosmetické vady na bajku a i na mé maličkosti

Vloženo: 19.11.2011
    Uskutečněno: 19.11.2011
    Tachometr: 19000km
  • nová sezona 2011

přišel duben a první slunko. po tom šíleným odloučení od kawy jsem už měla nehorázný abstinenční příznaky, který jsem teda v zimě ukájela čtyřkolkou na pásech a sněžným skůtrem :-) první vyjížďka byla jak spasení a sen z

Vloženo: 28.04.2011
    Uskutečněno: 28.04.2011
  • závěrečné zhodnocení sezony :-)

tak sezona u konce, mám zazimováno... jezdit jsem začala na konci července a najeto celkem tři tisíce kilometrů. čtyři pády na místě :-D takže pokřtěné padáky, jeden povedený průjezd dvorem až do garáže, to beru jako vel

Vloženo: 14.11.2010
    Uskutečněno: 14.11.2010