Kawasaki ER 6F (2006)

Vlastník anninnka
Vloženo 4.4.2010
Aktualizováno 3.2.2011

Vloženo: 19.11.2011, Uskutečněno: 19.11.2011, Stav tachometru: 19000 km, Zhlédnuto: 6x

tak sezona 2011 za náma odjezdila jsem si ji s přehledem.,, nějakej ten tisíc km navíc, jeden pád v zatáčce na nějakým blevajzu co tam vytekl z auta po nehodě ale jen kosmetické vady na bajku a i na mé maličkosti motka ok... vyzkoušela jsem si pár čtyřválů a mašinu rozhodně měním... na jaře se stříkne lak a motka půjde do světa a já pořídím budto yzf R6 nebo gixero 750... chce to změnu... a mrknem se pak spolu už konečně i na ten okruh, hodin jsem tam strávila přes léto hodně jako divák, tak příště už i jako jezdec... jinak kawa, do začátku, skvělá motorka...

• nová sezona 2011

přišel duben a první slunko. po tom šíleným odloučení od kawy jsem už měla nehorázný abstinenční příznaky, který jsem teda v zimě ukájela čtyřkolkou na pásech a sněžným skůtrem :-) první vyjížďka byla jak spasení a sen z

Vloženo: 28.04.2011
    Uskutečněno: 28.04.2011
  • závěrečné zhodnocení sezony :-)

tak sezona u konce, mám zazimováno... jezdit jsem začala na konci července a najeto celkem tři tisíce kilometrů. čtyři pády na místě :-D takže pokřtěné padáky, jeden povedený průjezd dvorem až do garáže, to beru jako vel

Vloženo: 14.11.2010
    Uskutečněno: 14.11.2010
  • můj zatím nejvtipnější pád... :-)

Byl krásnej podvečer a já už nějakej ten týden vyjížděla i solo bez doprovodu... už si nepamatuju kolik km jsem mohla mít najeto, ale víc jak šest stovek to nebylo... Dala jsem krátkej okruh z jihlavy na žďár, tam pak sm

Typ: Havárie
    Vloženo: 05.10.2010