Kawasaki ER 6F (2006)

Vlastník anninnka
Vloženo 4.4.2010
Aktualizováno 3.2.2011

Vloženo: 14.11.2010, Uskutečněno: 14.11.2010, Stav tachometru: 15100 km, Zhlédnuto: 4x

tak sezona u konce, mám zazimováno... jezdit jsem začala na konci července a najeto celkem tři tisíce kilometrů. čtyři pády na místě takže pokřtěné padáky, jeden povedený průjezd dvorem až do garáže, to beru jako velkej úspěch. jinak nejdelší cesta ta šumava, za víkend 600 km. Už jsme si na sebe s kawušou zvykly. pořád mi trochu dělají problémy rozjezdy do kopce, ale po menším tréninku práce se spojkou a plynem na letišti se to bude snad lepšit. díky tréninku na letišti už se i líp vypořádávám s horším terénem... opravy silnic, polní cesty a pod. taky trénuju na letišti otáčení, v provozu se mi to povedlo párkrát, ale lepším se... zatím ale s velkou nejistotou a potřebuju na to dost místa a času... radši někde kde je menší provoz, jinak slejzám z motky dolů, je to tím, že špatně došáhnu na zem. začala jsem trénovat už i vysedávání to mě dost baví, když se rozjezdím a najedu dost kilometrů, už jsem si pak i docela jistá a celkem se daří, ale chce to s rozumem, jednou se mi to nepovedlo a dost mě to vyneslo v zatáčce. ale je to o praxi. Maximálku jsem dala letos 185 a měla jsem pocit, že mi chybí výkon chtěla jsem víc... tak jsem si řekla, že ještě tu následující sezonu s kawušou potrénujeme obratnost a jízdu a na tu přespříští sezonu asi stroj vyměním za něco sportovnějšího ale to je ještě daleko. tak ted už jen aby zima nebyla dlouhá a začalo brzo jaro

• sezona 20111

tak sezona 2011 za náma :-) odjezdila jsem si ji s přehledem.,, nějakej ten tisíc km navíc, jeden pád v zatáčce na nějakým blevajzu co tam vytekl z auta po nehodě :-) ale jen kosmetické vady na bajku a i na mé maličkosti

Vloženo: 19.11.2011
    Uskutečněno: 19.11.2011
    Tachometr: 19000km
  • nová sezona 2011

přišel duben a první slunko. po tom šíleným odloučení od kawy jsem už měla nehorázný abstinenční příznaky, který jsem teda v zimě ukájela čtyřkolkou na pásech a sněžným skůtrem :-) první vyjížďka byla jak spasení a sen z

Vloženo: 28.04.2011
    Uskutečněno: 28.04.2011
  • můj zatím nejvtipnější pád... :-)

Byl krásnej podvečer a já už nějakej ten týden vyjížděla i solo bez doprovodu... už si nepamatuju kolik km jsem mohla mít najeto, ale víc jak šest stovek to nebylo... Dala jsem krátkej okruh z jihlavy na žďár, tam pak sm

Typ: Havárie
    Vloženo: 05.10.2010