Aprilia SL 750 Shiver (2008)

Vlastník Filtr#21
Vloženo 26.3.2010
Aktualizováno 24.8.2010

Můj první naháč po všech těch zmrzlinách a nemůžu si ho vynachválit !

Měřím 195 cm a pohodlně se na ní vejdu, což u mě není moc obvyklý. Chtěl jsem lehce ojetýho naháče do 150 tis. a s mojí výškou a představou, že nechci japonskej čtyřválec, toho nakonec na výběr moc nezbylo. Ale zbylo naštěstí to nejlepší
Můj Shiver je ještě osazen laděnýma Akrapovičema, po prvních 150 km jsem dovnitř vrátil homologační vložky, protože to už bylo fakt moc. Takto to má krásnej zvuk a nemusím mít pocit, že mě proklíná celá vesnice, kterou jsem právě projel...
Na nějaký větší hodnocení je ještě brzo, najel jsem zatím asi 500 km, ale už jsem seděl na hodně motorkách a nevzpomínám si, že by mi některá z nich připadala tak zábavná jako tahle Aprilie.
Update : Už mám najeto cca 3000 km, tak můžu trochu víc zhodnotit jak se na tom jezdí. Tak každopádně to pro mě není na nějaký extra dlouhý trasy, protože mě na ní dost bolí prdel. Sedlo by mohlo bejt měkčí. Model 2010 má prý sedlo ještě užší (tzn ještě méně pohodlnější), to už musí bejt slušná masáž.
Jinak potvrzuju výše psaný řádky, a to, že je to fakt zábavná motorka, která se mi pořád hodně líbí, motor má výbornou charakteristiku a určitě bych tuhle koncepci i dál preferoval před všema řadovejma čtyřválcema. A ty Akrapoviče... Doporučuju všem vlastníkům týhle motorky, aby o nich vážně zapřemýšleli !

libac22
libac22 napsal 23.09.16 v 11:51 10b.

Super stroj

sp00k
sp00k napsal 22.06.11 v 18:29

Jo jo, laďáky musí být. Taky za deset To, že originál vypadá líp, jsem si taky myslel, než jsem na svou nahodil karbonove Lea

Filtr#21
Filtr#21 napsal 22.06.11 v 14:18

Jasně, vkus je individuální záležitost. Mě osobně se ty Akrapy teda líbí víc a byly vlastně hlavním důvodem, proč jsem šel zrovna do tohoto kousku. Originál macka mám v garáži taky - kdybyste jen věděli co to váží !!!
Každpádně díky všem za krásná hodnocení !

Milunie
Milunie napsal 12.05.11 v 08:34

Nádhernej kus. Asi nejhezčí barevné provedení. Souhlasim s Negativem, ze "Akrapy na zvuk musi byt super, ale vzhledove se tem originalum nevyrovnaji". Ale aspon se trochu lišíš Posílám desítku a přeji šťastnou sezónu!

Winn
Winn napsal 19.04.11 v 21:33

Kombinace se zlatou nebo oranžovou je prostě moje volba, super užij si sezonu