Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník Waltr
Vloženo 18.3.2010
Aktualizováno 18.3.2010

Vždy mě přitahovaly nejvíce klasické motorky, do GSX jsem se zamiloval na první pohled. Nikdy jsem nelitoval. Projela se mnou půl evropy.

Po prodeji Intrudera jsem věděl kam půjdu, tuhle motorku jsem viděl poprvé na sraze v Kunětické hoře. V roce 2004 jich moc nebylo, čekal jsem až se objeví v Inzerátu a vyrazil. Když jsem přijel k majiteli přes branku jsem křičel ,,tu beru". Ani jsem ji nemusel projíždět, byla krásná a to stačilo. Nakonec jsem přece jen sedl, projel, zaplatil, odjel. Na dálnici domů jsem přožíval šoky, lehký pohyb zápěstím a ejhle 180km/h. Ani jsem nechtěl. To byl pocit.
Pak pomalu nakoupil mapy a vyrazil- Slovensko,Rakousko, Itálie,Slovinsko,Francie,Polsko,Německo,Dánsko,Belgie,Holandsko,Norsko,Anglie,Sev.Irsko,Irsko,MaďarskoSlovinsko.
Ani jednou! mě nenechala ve štychu. Jediný problém jsem zažil s chladičem oleje, je to slabina když se nalije více oeje než by mělo.
Motorka neprošla žádnou ůpravou, jen jezdila a jezdí někde v Brně i ted. Prodal jsem ji se slzou v oku v květnu 2009. Jsem ji vděčný za spoustu krásných okamžiků.

Waltr
Waltr napsal 20.03.10 v 08:01

Děkuji za chválu. Prodal jsem jí, protože si nemůžu dovolit dvě.
Na delší cesty, a horší terén (ted bych chtěl jet dolů na Balkán) je škoda tohle tahat a zničit. Teď mám BMW Adv 12.
Pořád si ale myslím že názvu motorka tyhle stroje sedí nejvíce.

czech_pilot
czech_pilot napsal 19.03.10 v 11:34

Krásná mašina a ještě hezčí fotky

Pája13
Pája13 napsal 18.03.10 v 20:40

Nádherná.Ať dělá radost.10 b.

v.l.a.d.e.k
v.l.a.d.e.k napsal 18.03.10 v 15:28

Na čem jezdíš teď?

VlastíkPlamínek
VlastíkPlamínek napsal 18.03.10 v 15:04

krásná motorka v krásným prostředí. Velká závist.