BMW F 650 GS (2006)

Vlastník vetty
Vloženo 3.3.2010
Aktualizováno 29.3.2010

Skvely cerny klenot z bavorska. Vlastni vsechny dostupne doplnky, krome postranich kufru. Nyni ma najeto 27 000 km bez jedine poruchy (kazdorocni servis v BMW). Jsem stastny uzivatel, mohu jen doporucit.

Nejlepsi zazitek mam z dovolene, kterou jsem absolvoval v roce 2008. Jel jsem sam po hranicich CR, cela trasa merila 2000 Km, jel jsem jen podel hranic a dokoncil jsem ji za 5 dni (minul jsem jen Krusne hory a Slavkovsky les).
Na motorce jezdim kazdy den do prace, jakmile se oteply nad 10 stupnu. Zkusenosti mam i v zimnim obdoby, pri teplotach -1 az -3 stupne, ale kdyz je sucha vozovka. Jo vyhrivani rukojeti, to je bombicka :). O ABS nemluvim :).

Adry
Adry napsal 06.03.10 v 17:34

Pěkná motorka a pěkný čtení tak at se cestování daří a vždy štastný návrat domú 10B

baskr
baskr napsal 04.03.10 v 22:02

Jak to jenom vyjádřit...hmm ,seš dobrej cestovatel a fandím ti Deset jistých.

yettiyetti
yettiyetti napsal 04.03.10 v 16:36

pěkná barva, chtělo byto ale něco vyšího třebas dakara

Streetbob
Streetbob napsal 04.03.10 v 14:39

Cau vetty,dobrý,dobrý,dobrý,ale což takhle dát si HD ,jsi jasná 10 a už jsem natěšenej na výjezd a hlavně na odjezd,čau.

Milan1963
Milan1963 napsal 04.03.10 v 10:23

Hezky napsáno.Sám mám tento motor ve svém stroji,je to držák.V ostatním je BMW o třídu výš.Kdybych musel měnit,BMW 650 je favoritem.At Ti i dál dobře a spolehlivě jezdí!A 10 bodů je jistých.