Kawasaki ZX-9R Ninja (1997)

Vlastník Duchy10
Vloženo 13.2.2010
Aktualizováno 17.5.2018

Klasika mezi silničními motocykly, která jistě má i v dnešní době co říct.

První dojmy - První dojmy byly dle očekávání: mohutná moto velký zátah solidní brzdy

Koupil jsem ji na podzim roku 2008 a přes zimu se dočkala celkové prohlídky. Kromě výměny olejů, filtrů a svíček došlo i na nové náplně v tlumičích, výměnu řetězové sady, brzdových destiček a dokoupení chybějících krytů náfuků. I doladění karburátorů bylo na jaře znát. Během sezony sem stihl najezdit kolem 8500km bez nutnosti jakéhokoliv výrazného zásahu. Vyjímkou standartní údržby byla výměna plynového lanka a náhonu tachometru, které vlivem času nevyržely námahu. Díly se daly v pohodě sehnat a výměna proběhla vždy hladce. Díky větším rozměrům(oproti dnešním modelům) se dá odjet v pohodě i nějaká ta dovolená ať už v rámci ČR či mimo, ale svoje "závodnické geny" rozhodně neztratila a umí to pořádně rozbalit. Jedinou slabinu vnímám v brzdách, které jsou už dnešních strojů někde jinde, ale ve spojitosti s kvalitníma gumama mě ani tak nikdy nenachala mašina ve štichu. Letošní zima je znamení nového laku, protože přeci jenom už je třeba jí trochu omladit.

18.6.2010 - konečně hotový nový lak

krysoid
krysoid napsal 26.10.14 v 17:56 10b.

Po laku,krásná.10b

justyn
justyn napsal 04.01.14 v 14:05 10b.

Moc jí to sluší Tak at ti dělá samou radost Jasných 10b

Petr_TA
Petr_TA napsal 04.01.14 v 13:56 10b.

Moooc pěkná
10b