Jawa 350/354 Kývačka (1960)

Vlastník VencaCZ
Vloženo 13.2.2010
Aktualizováno 26.11.2012

poježdění na pěkný počasí a pokochání se přírodou

První dojmy - první dojmy nic moc

Zapalování vape ,je to lepší jak kládívka který nejdou seřídit stejne,chytá stím krásně,není sice v origo stavu,ale stačilo by tam dát pár plechů ,ale prč,me se líbí takhle,jak jí nekdo kdysi udelal

VencaCZ
VencaCZ napsal 16.02.10 v 19:29

ja si myslim že by to byla škoda,za caš se pustim do její renovace,je to peknej veteranek když je v udělana

MotoLuděk
MotoLuděk napsal 16.02.10 v 16:33

Oceňuju tvoje vlastenectví,ale než bych do toho vrazil takovej ranec tak bych ji asi raději hodil do škarpy.
Klobouk dolů.

Černín
Černín napsal 14.02.10 v 10:23

Potvrzuju tvojí skušenost...já taky tak nakoupil, mělo stačit poladit dobíjení a dotáhnout šrouby a nakonec jsem musel skoro do šroubku mašinu rozebrat...tedˇ čekám na motor až se vrátí z komplet GO a budu rád když mě ta motorka i s opravama nevíde na víc jak 35 000 a to jí nemam v žádnym veterán stavu...jinak atˇ to lítá skorokolego

VencaCZ
VencaCZ napsal 14.02.10 v 09:00

No ono se to nezdá ,ale kdyz si to vsechno spocitas tak to tak vychází,ja mam ucty od vseho a dostal sem se na 19 700 na dvacet sem to zaokrouhlil,je to hodne no.Ale co se dá delat

varaderoxxx
varaderoxxx napsal 13.02.10 v 18:16

Čoveče 20.000 za renovaci motoru to je sakra ranec Jinak ti držím palce, ať jí dáš do kupy.