Yamaha FZS 600 Fazer (1999)

Vlastník FK3
Vloženo 28.1.2010
Aktualizováno 1.9.2011

Už má nového majitele. Asi už tuším, čím vyplním prázdné místo v garáži a srdci:P

Je to přesně to,co jsem hledal. Je to motorka jak na sportovní vyžití, tak na cestování;) Sice malé mouchy má, ale buď se dá zvyknout, nebo vychytat...Mezi hlavní slabiny bych při sportovní jízdě zařadil měkou přední vidli. Dále pak nízko uložené stupačky (sundal jsem hlásiče a přesto si občas štrejchnu)...Co se cestování týče - nemám jedinej zápor... Za vše mluví má dovolená, kdy jsem cestou do Chorvatska (přes Rakouské alpy vč. GG, Slovinské průsmyky a hlavně vyhýbání se dálnicím) seděl 13hod v sedle a najel 980km za jeden den. Druhý den jsem byl naprosto bez jakékoliv otlačeniny zadku a bolesti - prostě pohodlnej stroj a to jsem nejel žádné výletní tempo - zatáčky jsem si užíval dosytosti! Wow, když to píšu, mám hafo chuť ten stroj osedlat...no nic asi to nedopíšu - táhne mě to do sedla!!!

Hopi
Hopi napsal 20.03.11 v 09:13

Krasne vymazlena, je videt, ze si s ni vyhrajes doma i na silnici. Tos at vam to jezdi ...

aldags
aldags napsal 05.01.11 v 19:33

Krásnej,dokonce i stejná barva jako u mě ,davám desítku jak za fejzříka, tak za krásný fotky

TheJessie
TheJessie napsal 30.09.10 v 17:39

Moc pěkná Mnoho šťastných km

Redbois
Redbois napsal 20.03.10 v 19:26

Fazik Goog,to čekání bych nevydržel laďák mu určo dopřej konkrétně motu FZS600 dělá mooc dobře bude se ti to líbit,hlavně opatrně

gregi
gregi napsal 19.03.10 v 11:56

Pekny Fazer.Je to dobra motka na zacatek, preji co nejvic km bez nehody, treba se nekdy potkame na cestach.