Jawa 250/353 Kývačka (1956)

Vlastník Francois
Vloženo 11.1.2010
Aktualizováno 19.10.2015

Dvě pade je klasika.Nemám s ní ještě velice žádné zkušenosti,protože už pře rok na ní probíhá renovace,je na to málo času.Ale věřím že až bude hotová,bude to pořádný požitek z jízdy.

První dojmy - První dojmy na živo byli hodně smutné,ale na druhou stranu jsem měl i dobré pocity. Motorka byla s originál doklady a manuálem k obsluze a v kompletním stavu.

Moje první větší zkušenost s velkou motorkou a renovací.Určitě sem pak vložím fotky hotového stroje.Ale už nyní to vypadá velmi dobře.
Jinak už po koupi po projetí jela velmi slušně na své roky a svůj stav.Bohužel ale dlouho nejezdila a stála ve stodole a její stav byl opravdu žalostný.

Po renovaci:Dolaďuju poslední mouchy,ale po ujetí prvních 25 km jsem hodně spokojený.Motor je po Go ještě takový ospalý,ale věřím že když se zajede,pojede velice solidně.
Jinak celkový dojem je pro mě ohromující,co se týká chování tohoto stroje.
Osobně bych renovaci ohodnotil 2(jako ve škole).
Bohužel nyní (28.11.)už na ní jezdit nemohu,ale těším se na jaro.

PajaZR
PajaZR napsal 06.06.11 v 23:08

Měl jsi ji udělat do origo barev,těch je málo.Ale i tak moc povedená renovace,krása

šelba.
šelba. napsal 01.02.11 v 12:32

Pochvala před nastoupenou jednotkou. Moc hezký.
I fotky dobrý a kvalitní.

t.h.duk
t.h.duk napsal 26.03.10 v 12:50

nebojte borci, dobře to dopadne, na podporu dávám 10b

_lu-k-as_
_lu-k-as_ napsal 17.01.10 v 12:58

hezky.. no jak píšeš ted už to je o něčem jiném.. asi o třista procent lepší minimálně ted ji jen dodělat a vyjet.. jinak živě si pamatuju cestu tam, smlouvání, převoz... xD ale v klidu šak víme

sidar
sidar napsal 11.01.10 v 22:52

preju hodne zdaru, vypada to na spoustu prace. Drzim pesti