Honda XL 1000V Varadero (2003)

Vlastník stvolinak
Vloženo 4.1.2010
Aktualizováno 4.1.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

Petr_TA
Petr_TA napsal 04.01.14 v 17:32 10b.

Moooc pěknej Varan
Stejnej jak ten můj
10b

tompet
tompet napsal 03.06.12 v 23:20

parádní Varan, tahle barva mu fakt sekne, 10 bodů

Alan-2
Alan-2 napsal 28.08.10 v 11:49

Nádherný , já ti mohu porovnat pouze přestup s Africi na BMW 1150GS.
Je fakt, že jsem přestal jezdit po lese a začali jsme s manželkou více cestovat a z důvodu malého prostoru v sedle jsem Africu prodal a rozmýšlel jsem zda Varana, nebo BMW.
Jelikož mi většina radila BMW, i přesto že se mi líbí více Varadero, koupil jsem Bramboru a po Dolomitech a pár vijížděk i po poli, musím konstatovat, že nad bramborou je velký?, ze začátku jsem byl nadšený, ale nyní musím říci, že posez mi nesedí (při víšce 175cm mám moc pokrčené nohy), řazení je zoufalé, nemohu si na něj pořád zviknout ani po najetí 6500km , topkase je moc měký, jakmile na něj dám vák, přijde mě žě upadna, jelikož nemá rám, při jízdě v dešti jsem celí mokrý, to jsem na africe neznal. Jediné co oceňuji je nízké těžiště s toho důvodu perfektní ovladatelnost, sílu motoru, jede jako tank i při plné náloži a kardan, i když životnost ložiska není tak velká, jak každý říká. Je pravda, že na BMW je opravdu lený servis, to se nedá S Japoncem srovnat.

Petrzet
Petrzet napsal 09.05.10 v 15:28

Mam sice starsiho,ale taky Varanka.Paradni na cestovani.Davam za deset.

Sonyjarek
Sonyjarek napsal 25.02.10 v 07:45

No to se musí ohodnotit jedine 10b. Nadhernej stroj, slusne vymazlenej!!! Je videt ze mas velmi dobrou histrorii, jen tak dal, víc zkusenych!!!

MachacekVaran
MachacekVaran napsal 24.01.10 v 22:17

Krasnej varan,tak at dela jen radost

Hetma
Hetma napsal 13.01.10 v 14:51

Ahoj laďáky sice stojí ranec ale rozhodně se to vyplatí.Lehce zvednou výkon a hlavně ten zvuk !!! je to paráda když podřadíš nebo pustíš plyn z kopce motor pustí do laufů pár explozí do toho zvuku jsem se doslova zamiloval.Rozhodně toho nelituju.Jinak máš moc hezkej kousek přeju hodně šťastnejch kilometrů bez nehod.

speedwayHanzz

MiraCBF napsal 08.01.10 v 15:17

Varan je fakt pekný hovado,krasnej zvuk,pohodlný posaz jasná 10

Haesty
Haesty napsal 07.01.10 v 23:27

Sakra ten je velkej(aspoň teda v porovnání s tou slečnou/paní(?)co na ní sedí)
Krásnej stroj.Ať slouží

miki-švára
miki-švára napsal 06.01.10 v 17:07

jo to je hezkej mazlík a ideální na naše cety je vidět, že člověk jak zraje tak ví co je krásné , tak přeji suché cesty, sluníčko nad hlavou a usměv přítelkyně. M.

yettiyetti
yettiyetti napsal 06.01.10 v 16:41

Moc pěkná, i barva super. Kamoš má na varanovy laďáky a nejlepší je ten zvuk určitě si je sežeň nemáš co stratit

Ben-harmonika
Ben-harmonika napsal 05.01.10 v 22:43

To to trvalo , ale zase jsi přidal krásnou historii . Motka jasně super a 10 bych Ti dal, už když jsem na ní koukal u Tebe. Jen tu modrou nesmím, ale jezdíš tom Ty s maminou . I já, až budu dospělý, pořídím si varana. Zatím Ti holt budu muset stačit s tím co mám . Tak i v dalších letech přeji Ti tisíce kilometrů s pneu na asfaltě. Jó a jasně 10

FIDO.
FIDO. napsal 04.01.10 v 22:08

super stroj snad se mě na jaře zadaří a koupím taky 10b.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 04.01.10 v 19:37

Pěkné fotky pěkný VARAN pěkná paní

Petr_TA
Petr_TA napsal 04.01.10 v 19:07

Hondaaaa
10b

Charlie_KM
Charlie_KM napsal 04.01.10 v 19:00

Varánek je to hezký, a ty PADÁKY Fůru pohodlných kilometrů a třeba někdy na cestách

Merlin_cz
Merlin_cz napsal 04.01.10 v 18:54

Pěknej varánek 10b

rozawaran
rozawaran napsal 04.01.10 v 15:52

Výbornej stroj

istonbike
istonbike napsal 04.01.10 v 14:36

Krásnej litrover Varan myslím si že na cestování v trošku sportovnějším duchu (než třeba Gold Wing) idéální motka za 10 bodů krátkou zimu a další tisíce kilometrů v sezóně 2010