Yamaha TRX 850 (1999)

Vlastník bodus
Vloženo 22.12.2009
Aktualizováno 22.1.2012

Splnil som si sen a po X rokoch som ju konecne nasiel. Yamaha TRX 850. Po dlhej dobe sa z terenu vraciam na asfalt.

Kupena v prosinci,takze na skusenosti si treba este pockat.Inak vyzera nadherne,sexi a ma dusu.

unor 2010
S prvym jarnym slnkom som konecne vyskusal aj TRX. cca 80km .Prve dojmy zatial velmi prijemne. Som prekvapeny z pomerne tichej a presnej prevodovky.Motor s iridiovymi svieckami a novou baterkou startuje na brnknutie.Uplne uzasny je ten zvuk z ladenych vyfukov.
Motorka ma krasny plynuly priebeh a ide uz od 3000 otacok krasne za plynom.
Bohuzial, studeny asfalt este nedovolil naplno ukazat co v sebe TRX naozaj skryva.
Posed...no, radikalnejsi ako u Tenerky,takze na cestovanie zrejme mozem zabudnut:D
Na dalsie skusenosti si treba este pockat az to pocasie dovoli.

Problem s tlmenim prednej vidle vyrieseny!!! Problem paradoxne nebol v prednej vidlici ale v nastaveni zadneho tlmica!! Motorku som dal do ruk okruhoveho zavodnika a servisaka a po 10min. mi vratil motorku s uplne inymi jazdnymi vlastnostami. Upravil tlmenie,odskok aj rebaund zadneho tlmica. Prednej vidle sa ani nechytil a hned bol citit na ceste rozdiel.Paradoxne sa mi predok naopak zdal az moc tvrdy,no motorka isla ako po kolajniciach.Ziadne vlnenie v zatackach ani na rovinke a potopenie /zanaranie / prednych tlmicov pri prudkom brzdeni sa citelne zlepsilo-zmensilo... Sice ma po dlhsej jazde teraz trosku viac boli prdel a je citit viac nerovnosti na vozovke, ale vsetko to nahradzuje ten pocit bezpecia z dobre ovladatelnej motorky.

22.01.2012 predane do Bohumina.Stasnemu majitelovi prajem vela bezproblemovych km!

madjenyk
madjenyk napsal 28.09.10 v 20:16

vídával jsem jí jezdit v kdysi v okolí... 10b

Celt
Celt napsal 27.09.10 v 13:18

pěknáááá, chválím stejný vkus (v garáži mám taky TRX a jedno endo jsem letos prodal, ale na jaře zase jiné přibude k TRXu) Tak to máš u mě za 10

Saddam
Saddam napsal 02.05.10 v 17:35

TRX schvaluju, to jo ;) , ale těch doplňků už je na mě příliš. Přijde mi to nevkusný.. Ale na design to nejezdí, tak ať frčí, hlavně bezpečně.

Hajtra
Hajtra napsal 19.03.10 v 21:03

nejhezčí TRX co jsme viděl moc pěkné

Pája13
Pája13 napsal 09.03.10 v 22:54