Yamaha TRX 850 (1996)

Vlastník zilvarcz
Vloženo 13.10.2005
Aktualizováno 23.9.2012

1.uvedení do provozu ´96,v ČR třetí majitel, modrá,najeto dle budíků cca 46000km, určitě lehlá na pravý bok,pro mne celkem solidní stav,MOC pěkný zvuk SE sériovými tlumiči )

Cesty: koupena 07.10.05, od J. Krejčíka od Loun

Další info: 4.12.05, po první eufórii z nového stroje po cca 14 letech nastává "všední den" Po odstrojení a podrobné kontrole sváry na rámu, těsně za nádrží a vzadu pod sedlem spolujezdce. Myslím, že snad bez následků na jízdních vlastnostech, alespoň co jsem najezdil cca 800km, tak se zdá, že nikam netáhne-no uvidíme dál. Ke koupi nových pneu mne čeká bohužel ještě asi výměna minimálně jedné membrány v karburaci-asi skříplá a natržená při práci na karburátorech, protože druhá byla taky skříplá, ale není ještě protržená...asi nějaký v..! Takže tuhle zimu jen technické věci,pořádná kontrola, seřízení a pečlivá údržba...snad mi zůstane trochu "kaček" i na jaro na benzín! A příští rok trochu vzhled,zatím.Tak jsem si dnes 5.12.05 objednal na www.louis.de 2 membrány do karbeců za 49,95/ks(zn. TOUR-MAX/JAPAN,recenze o kvalitě jsem nesehnal), takže celkem mě budou stát cca 3000,-(byly ve slevě z 89,95/ks). pro srovnání origo od Yamahy cca 4100,-/ks a repliky v ČR(značku mi neřekli) za cca 3100,-. Jen doufám, že něco vydrží a budu mít alespoň trochu "pech". Jo a dostal jsem nabídku na sadu gum od DUNLOPU-SPORTMAX za 5750,-, tak si asi udělám radost pod stromeček.8.12.05 To byla rychlost, dnes mi kamád v SRN předal nové membrány,ještě je musím zaplatit .15.12.05Dnes byla u mne doma moje hodná maminka(já byl v práci, asi mi uklízela...samotáři samotnému) a přijala balíček - doufám, že to budou čepičky od Zbyni, hned je vyzkouším a samozřejmě zaplatím!!!Mám už pohromadě chechtáčky na membrány a 23.12. na "chlastací akci" v SRN(jezdím tam hrát na "stará kolena" fotbal) je zaplatím. A pokud mi bude v říši vše nakloněno, tak budu mít možná i sedačku..., ale zatím můžete nabízet!!!18.12.05 Po pročítání starších časopisů jsem objevil typ na snížení spotřeby-utopit jehly v karburaci co nejníže(údajně určitě o 1 litr), takže to zkusím a uvidíme co to udělá s křivkami-asi bych je měl nechat na jaře změřit,aby z toho nebyl nějaký "paskvil". A taky jsem zvědav, jestli se nějak znatelně projeví výměna membrán.24.12.05Tak jsem si dnes z Německa přivezl konečně zadní sedačku, je sice červená, ale v dobrém stavu a komplet. Když si totiž vzpomenu na svou ztracenou, tak neměla háky a proto asi vyskočila. Jinak jsem nakoupil olej,nějaké vazelíny, spreje, no zkrátka vše na běžnou údržbu. Jen na gumy nějak není... 24.3.2006 Konečně jsem se odhodlal a domluvenou cca 90% zálohou jsem si zajistil výše uvedené "Sportmax od páně Dunlopa"!!! Až je pojedu přezout, tak doplatím pakatel, ale nové gumičky mám!!! ) Jen ještě odvezu moto na výměnu rozvodového řetězu, seřízení ventilů a karburace a pak mám "utrum"-jo vlastně bych také mohl začít jezdit...ta dlouhá zima není pro mne tak úplně k zahození... )

Touringrider
Touringrider napsal 27.05.09 v 23:52

jj... moc hezka... at slouzi...!

Jawař
Jawař napsal 12.05.09 v 21:22

Máš jí pěknou Rád bych jí viděl naživo. Třeba se někde potkáme. Např. na Mikulově.

Raduska8000
Raduska8000 napsal 10.01.09 v 17:26

www.motomadmen.cz

napsal 09.08.07 v 20:06

Ahoj Čekateli Pavle. Hrb na nádrži je naopak super. Hlavně při brždění. Zaklesneš se za něj za pupek a nemáš takový tlak na ruce. Hodně kilometrů bez nehod přeje Motodědek.

uš
napsal 18.06.07 v 15:26

Zdar!jak je to s tím TRXím minisrazem?Kdy a kde?