Jawa 125 Dandy (2007)

Vlastník Neky
Vloženo 17.12.2009
Aktualizováno 17.12.2009

Na 125 má super zvuk, to se musí nechat! S motorem sem tak nějak spokojenej,je to přeci furt jen 125.. Akorád podvozek by mohl být podle mě lepší,jinak dobrý přibližovadlo :)

Tak začal bych motorem, te má licenci s Hondou a podle mě je to motorově dobrý motocykl, docela i spolehlivý, s motorem sem zatim problémy neměl, je to sice furt jen 125, hehe :D Ale musí se nechat že na slabou motorku má super zvuk,ten mi chválilo na 125ccm spousta lidí :)
Desingově mi tvary připomínají starou 350, někomu se může líbit, věc názoru..Chromované pletené disky v kombinaci s pochromovaným výfukem se mi na Dandyně líbily na první pohled :) odraz okolí zaujme..
Brzdy pracujou jak maj, v 90km/h nepotřebujete žádný bremba..
A k podvozku nevim co bych dodal, mám pocit že když se někdy naklonim více, ustřeluje mi zadek, možná mám ale špatnou geometrii momentálně..
Srhnul bych to jako od 16ti dobrý bike, je to furt jen 125 a podle mího názoru v týhle kategorii de jen o to aby to jelo..

VityCZ
VityCZ napsal 31.12.10 v 16:48

Pěkná dandy Nepotkali jsme se párkrát v Řevnicích? já mám žlutou

Polouš.
Polouš. napsal 26.08.10 v 22:41

Pěkná Dandy ty ses z trhovek u Pribrami??

SLEEPER
SLEEPER napsal 09.06.10 v 15:24

Pěkná voňavka,
přeju jen skvělé zážitky z jedné stopy

Tezetka
Tezetka napsal 04.06.10 v 08:41

Pěknej stroj!
Pohodu v sedle a čistou stopu po celou sezonu!
Jistých 10 bodů

Luky18
Luky18 napsal 09.04.10 v 21:50

Pěkné moto,měl jsem možnost se svéz na Dandyně,tah docela pěkný ale ten její zvuk je prostě na 125 krása.10 B.