Suzuki GSX 1400 (2002)

Vlastník BOBzOPAVY
Vloženo 17.11.2009
Aktualizováno 13.8.2013

Vyměnil jsem ji za Introše a jsem spokojen. Úpravy:padáky, laďáky, Givina, vyhř.hefty, ukazatel zař.rychl, mřížka, atd. Něco bylo, něco dodělávám. Na jaře to bude voňavka!

První dojmy - První dojmy byly: Parník, autobus, zábavný, pružný motor s obrovskou porcí krouťáku a je to OBR!

Zatím prvních 300km, oproti Introvi celkem skok.. Dvojnásobný výkon, použitelné pásmo otáček 2-8,5tis, ale řadím kolem 5ti. (Pokud to nechci "naprat"..) 6ti kvalt mě dostává do pasti, takže už mám objednaný GIpro ukazatel zař. rychl... Brzdí skvěle, akceleruje skvěle, do zatáček se musí pořádně chytnout za rohy (190tka v zadu a celkem macek) Jinak nadšení!!!
6.12. 09, Tak jsem ji včera přivezl z lehkého tuningu: rozšíření řídítek, nástřik nádrže, padáků, vyhřívané hefty, ukazatel Gl PRO-atre, tepl. oleje, Garmin, páčky Titax, japonské desky, atd. Jak ale vidím kalendář, tak ve mě ten datum vyvolává těžkej absťák! Snad bude krátká zima!
Srpen 2011: Najeto něco kolem desítky(mil), maximální spokojenost! Ta motka fakt přináší kopu zábavy a radosti. Trochu mě zlobilo benz. čerpadlo, bylo přicpané, ale už je vše OK. Jinak motka absolutně bez poruch.
Září 2011: Byli jsme s Radkem von Tropau na brzdě ve Fryčovicích, výsledek s KN a poleděnými orig. byl:143Nm a118PS . (Power comand. zatím nebudu řešit, bohatost, resp. chudost směsi je na hraně, ale stále OK a origo jednotka s aktualizovaným softw. to dává v poho..) Ten příval krouťáku je brutální, od 2500ot/min je už 125Nm a pod 100Nm to klesá až za 8000ot/min, navíc je krásně lineární.. Prostě pořádná porce zábavy, včetně toho, že se s ní v náklonu při kroucení rámu poperu a pak mám mnohonásobně lepčí pocit, že jsem nad ní vyhrál! (Nad zatáčkou.. )

eaton
eaton napsal 03.03.12 v 16:37

Tak jsem Bobbíííku taky přispěchal se svou troškou na tu hromadu 10tek nebo 20cítek (už ani nevím,ale zasvěcení chápou ) tak nám tedy přeji mrťě kilometrů v sedlech a to co nejdříve. Pozdravuji tímto i Tvou GSX nádheru.

trigr

RADEKvonTroppau napsal 12.04.11 v 18:33

Osobně jsem viděl, seděl, řídil - vymazlená nádhera. Originální kousek!!! 10b

Zanas
Zanas napsal 15.09.10 v 18:39

Krásná voňavka Za deset...