Yamaha XTZ 660 Tenere (1991)

Vlastník yettiyetti
Vloženo 16.11.2009
Aktualizováno 22.3.2010

moje první cestovní enduro dovoz z Italie,najeto 25000km, naprostá spokojenost puvodně bílé barvy, bohužel po 14 dnech ježdění jsem měl havarii při které se zničila maska a lak,jinak bez problému.

S tenerkou jsem spokojenej naprosto, je to držák, dávám ji docela zabrat a ještě me nezradila. Po dvou letech jsem měnil akorát pneu a to zduvodu že jsem chtěl jezdit v terénu tudiž drapáky, a řetězovou sadu. Jinak jenom kapaliny. Bohužel po havárce sem zničil přední masku a ohl šavle ale tenerka vše vydržela, šavle jsem narovnal doma ve svěráku a masku jsem dodal z yamahy XT600 protože nahradní díly a zvlašt plasty jsou nekřestansky drahý.Mužu doporučit všem začátečníkum opravdu vydrží všechno.

Už je prodaná holka urojil sem i slzičku, ale je čas se posunout dál chci LC4 Advika takže šetřit se musí. Doufám že nynější majitel sní bude stejně spokojenej jako já

XTZ660Tenere
XTZ660Tenere napsal 27.03.10 v 20:16

Pěknej omlazovací facelift

marin.zem
marin.zem napsal 22.02.10 v 23:26

Tenerka, skvělej dělník Ať Ti slouží!

Adry
Adry napsal 24.01.10 v 14:40

Pěknej stroj tak at ti dělá jen radost a doveze tě vždy tam kam budeš chtít 10B

Wiblyz
Wiblyz napsal 16.01.10 v 12:03

s tou maskou mas recht, ty ofuky ten pad nevydrzej. : Podivej se na mou, ja ji uz tak koupil. Premejslel jsem nad maskou z WR 450, bude mit lepsi svetlo nez XT. Co ty chyty na nadrzi, ty jsi prekitoval?

valis1
valis1 napsal 30.12.09 v 10:58

Je to klasika tak at slouží