Suzuki SV 650 (1999)

Vlastník gumo
Vloženo 14.10.2009
Aktualizováno 5.9.2010

Sem to kopil a trochu si hrál a tedka vypadá takhle

Dobrý den, tak kde bych začal? asi tí že sem začal na na motorkách nízkých kubatur, tím myslim pioníry atd... Ostatně jako většina z nás motorkářů. Nebudem rozebírat už několikrát rozebrané (: . Nic méně zhruba před půl rokem sem si kopil mou první velkou motorku čímž byla Yamaha fzr 1000 byla to opravdu mašina na které musíte umět nejen tahat za plyn ale i zapojit halvu, tedy pokavat v ní něco máte. Aby vám to bylo k něčemu. Tu sem zhruba po měsíci ježdění prodal protože sem dostal výbornou nabýdku na Yamahu R1 r.v.1999 která mi pedla ihned nejen do oka ale i do ruky takže výborné svezení a supr brzdy. Oproti tomu eFZeteRu no prostě bomba. No a nyní jsem vlastníkem Suzuki sv 650 každý tvrdí že jsem se zbláznil atd... Ale já jsem naprosto spokojen. Nejen že sem si splnil svůj klukovský sen o dvouválci do V on je v tom motor r.v.2005 osazen karburátory a odbržděn takže šlape jako hodinky a krásně to jede, těd sem si pořídil větší rozetu od suprsproxu takže paráda. Prostě je to taková moje kočička posudtě sami

VlastíkPlamínek
VlastíkPlamínek napsal 15.10.09 v 15:04

oprav si to i ve slově vypadá. Dík

ozzman_84
ozzman_84 napsal 15.10.09 v 07:38

Sakra, toho řetězu bych si ani nevšiml...takže to prasíš na Flinstonovi?

t.prilba
t.prilba napsal 14.10.09 v 22:27

pěkná je, ale myslím nejede, páč ti chybí řetěz

Devil999
Devil999 napsal 14.10.09 v 21:02

moc pekna davam za deset:) taky muj sen po benelce tnt.