Jawa 350/18 (1951)

Vlastník Jawaremaker
Vloženo 4.10.2009
Aktualizováno 19.3.2012

Můj mazel.Koupen v poměrně neoriginálním stavu...pár let shánění práce,GO motoru je z toho celkem pěknej stroj.

Byla to moje první motorka s papírama a taky první na které jsem dělal sám generálku motoru.Jezdím na něm od 17 let a nedám na něj dopustit.Motoricky je na tom na svůj věk výborně,slušně akceleruje a táhne krásně odspoda (alespoň s pohledu 50 let staré třindy).Jízda na Péráku 350 je zážitek na který se neda zapomenout i kdyby to bylo jen jednou v životě,neboť je to jakýsi aristokrat mezi poválečnými Jawami...takový poslední mohykám předválečné slavy této značky.Prostě a jednoduše tahle motorka nikdy nemůže omrzet.

Najezdil jsem naněm celkem dost protože to byla a stále je moje motorka číslo jedna na ježdění,takže nebyl problém se vydat na týdení výlet kolem ČR...bez jediného defektu.

Láska na celý život.

Dolin
Dolin napsal 05.05.19 v 13:15 10b.

Paráda.

Hadiprd
Hadiprd napsal 09.11.10 v 20:37

zdravá závist, parádní strojovna, ta fotka s PAVem se mi moc líbí, tohle je český zlato

Paži
Paži napsal 13.10.09 v 23:51

nádernej stroj, dokonce tak blízko a na známejch místech:) doufám že se někde potkáme, těmhle strojům se klaním ve stoje na stupačkách, by sis mě určitě všimnul

hlavně nerenovovuj

Pechyjo
Pechyjo napsal 12.10.09 v 16:51

krásnej stroj, po něčem takovim taky toužim, ale není na to moc času

enusim2
enusim2 napsal 12.10.09 v 11:21