Jawa 50/21 Pionýr (1970)

Vlastník jiri.nikl
Vloženo 3.9.2009
Aktualizováno 3.9.2009

Opět jsem neodolal a musel se s Vámi podělit o fotku mého prastroje,kterou jsem vyhrabal i s fotkou svého bizona,ta už tu visí Je to fotka z roku 1985 a jsem strašně rád

Jsem strašně rád ,že jsem jí našel,asi to bude jediná fotka co se dochovala,ale nikdy neříkej nikdy.Byl to můj druhý stroj po pařízkovi.Jako každá správná jednadváca prošla řádným tůůningem,co bylo tenkrát vůbec v moci mladýho městskýho kluka na chalupě,kde to vše probíhalo.Ten můj je ten na pravé straně a byl modrý s černými detaily.Už tenkrát jsem tíhnul k "čoprům"(akorát jsem však na ně koukal jen v katalogu,co mi tenkrát táta dovezl z kapitalistickýho něměcka) ))a nechal si vyrobit od sedláře "pravý čoprácký sedlo na míru,jen škoda,že se nedochovalo na fotce.Užil jsem si s ním strašně kiláků a byl neskutečně spolehlivej.Dokonce ,na to jsem si vzpomněl právě teď, jsem mu koupil v mototechně nový komplet motor !!! Vždycky jsem si přál simsona enduro,na to nebylo a tak na nějaké brigádě od národního výboru v Lovečkovicích,jsem si vydělal kačky a hurádo Ústí nad Labem,do jawa mototechny, koupit tam funglovku motor,nevzpomenu si kolik to tenkrát stálo,ale myslím,že asi tak 2 až 2500,- kč To jste neslyšeli co to bylo za zvuk !!! Jak bylo všechno festový a bezchybný,když jsem ho točil tak úplně hvízdal jakou měl krásnou kompresi,bylo to teda fakt něco.

golem92
golem92 napsal 04.02.10 v 18:29

No jo fichtl stará dobrá mašina,i když jsem se učil na čz 150,tak bych fichtlem do začátku určitě nepohrdal...jasných 10 bodů ,super stroje,který budou brázdit naše silnice ještě mnoho let

Matess727x
Matess727x napsal 18.10.09 v 17:01

Parádní fotka.Také jsem měl fichtla,...ale já měl Mustanga,...taky s různým tuningem-přídavná světla, zvednuté blatníky, výfuk horem atd.Taky na to rád vzpomínám.

bastik.
bastik. napsal 05.09.09 v 08:59

už jsem se lekl, že jsi neměl Pionýra, to bych Ti asi neodpustil krásnej stroj jasná 10ka

rolff
rolff napsal 04.09.09 v 19:36

Jo jo znám to taky,takže za dochované foto a stroj totalitního režimu 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 04.09.09 v 08:29