Yamaha FZ6 Fazer S2 (2009)

Vlastník CHARLIE69
Vloženo 6.8.2009
Aktualizováno 20.6.2010

Moje nová holka,která mi zatím do ničeho nekecá.
Uvidíme časem.

SEZÓNA 2009
Moje první z fabriky vyjetá (japonská perla blue).
Zkušenosti : dostačující výkon (72kW), vzhledem k mému věku a umění. Nevadilo mi ani zajetí motorky prvních 1000 km,(seznámit jsme se museli) kdy jsem nepřekračoval 6000 otáček.(No někdy se to zkusit musí) Nejsem žádný okruhový jezdec a ani mě to zatím neláká(kolínko nedávám), ale motorka je určená pro cestování a kochání se po krajině (a o to mi hlavně jde) i když v ní dřímá něco kolem 100 koníků, kteří jsou z dobrého plemene a nevadí jim si zazávodit,(jen tak se nezadýchají). Příjemná je jízda po vesničkách kolem komína a díky polo kapotáži i delší trasy po dálnicích.Jízda ve večerních hodinách díky sériovým světlům není nikterak stresující a nepříjemná. Sedadlo i když je dosti pohodlné, tak ze začátku mě tlačila prdelka,ale šlo jen o zvyk.
Jediné co mi na ni chybělo(kategorie cestovní motorka) je sériově instalovaná auto zásuvka pro možnost využití a napájení navigace, kterou při cestování dnes používá poměrně dost jezdců. Mě tato instalace teprve čekala, ale najít příhodné místo pro umístění je velice těžké z důvodu narušení linií polo kapotáže( fakt se mi nechtělo do toho dělat díru) a jejího snadného přístupu.
Převodovka pracuje ve vyšších otáčkách dost dobře, jen při malých rychlostech 1,2 je slyšet dosti značné cvaknutí.
Od sériově dodaných výfuků, které jsou umístěny pod sedlem žádné horko necítím a to mě strašili(Neználci), že si upeču zadek,(nevím jak je to s laďákama).Ze sériových výfuků jde sice komorní zvuk,ale více najetými kilometry se mi zdá že se to zlepšuje. Jinak Fazer 600 splňuje mé očekávání a i splňuje mé představy o motorkářském životě a závodění nechávám jiným,mladším a dravějším, kteří si na to pořídí příslušně výkonné stroje na které si věří.
Po první sezóně, která pro mě byla docela krátká jsem zůstal dosti neuspokojen a přál bych si, aby trvala minimálně o 3 měsíce déle. Teď už nezbývá nic jiného než se těšit na sbírání nových zkušeností v následující sezónách.
SEZÓNA 2010

Pitris81
Pitris81 napsal 30.04.16 v 16:21 10b.

Krásná holka

prusles
prusles napsal 09.02.11 v 15:09

ROSES
ROSES napsal 18.07.10 v 11:13

Ahoj pěkná holka,tak ať tě poslouchá a užívejte si pohodové vyjížďky a vždy šťasný návrat,dávám za 10b

Eddie666
Eddie666 napsal 21.06.10 v 22:29

Dík za koment máš pěkný stroj, ať dělá dlouho radost. Možná o něm budu taky někdy v budoucnu uvažovat, ale o litru A posílám 10 b

Najt_Rajdr
Najt_Rajdr napsal 20.06.10 v 00:45

Zdravíčko, pravda... trochu Ti závidím novější model, krásnou barevnou kombinaci a analogový otáčkoměr , ale zaslouží si 10, jinak nejde