Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník Din00
Vloženo 4.8.2019
Aktualizováno 16.9.2020

Netušil jsem, co mám pořídit jako první motorku, vybíral jsem tak dlouho mezi vším, až si nakonec vybrala mě. Láska na první pohled a jel jsem pro ni :)

Motorka koupena od soukromá osoba

První dojmy - První dojem byl: to nemůžu ani zkusit, je to moc velké, těžké oproti 125. Seděl a jezdil jsem předtím jen na 125ce, což mi po chvíli přišlo jako kolo, ale vetší motorka, jako bych kupoval autobus, respekt tam byl.

Motorku bych doporučil pro - Teď bych už doporučil klidně i začátečníkům. Motorka je skvěle ovladatelná a blbovzdorná (vlastní zkušenost).

Doplňky na motorce - Padací protektory
Nerezový kryt chladiče
Zatmavená sklíčka blinkrů
USB zásuvka
Vyšší plexi Puig

Jsem začátečník, ve svých 28 letech jsem získal první vztah k motorce. Nikdy mi to nic neříkalo. Motorka projela kolem, otočil jsem se a s větou: Blázni! pokračoval v tom, co jsem dělal. Brácha od přítelkyně chodí o víkendu jezdit s tátou na pitbiku 125ce, Hondě Monkey. Jednou jsem se šel podívat na to, jak zase jezdí a že si to teda taky vyzkouším. A závislost byla na světě. Připadal jsem si zase jako malý kluk, co se vrátil do dětství. Ta volnost, čistá hlava, relax a radost z jízdy.

Začalo hledání, co a jak jako první motorku, přečetl jsem internet a nebyl jsem o nic víc chytřejší. Náhodou jsem narazil na inzerát. Domluvil jsem si prohlídku a s kamarádem tam zajeli. Po vyřešení dovozové STK (byla v ČR, ale dovoz z Německa) a převodu byla doma.

Teď řeším papíry, učím se a snažím se dohnat to, co jsem měl už udělat dávno :)

4.10.2019
Konečně se našel čas a počasí na to udělat zkoušky a je hotovo, Áčko doma :) Doufám ještě v pár pěkných dnů, abych se konečně projel i oficiálně. I tak ten čas bez řidičáku byl super, naučil jsem se plno technických věcí okolo motorky.

23.10.2019
Sezona končí a jsem rád, že jsem ještě něco stihl odjezdit i s mokrým řidičákem. I přes nedostatek času najeto prvních 1000 km a můžu říct, že FZ6 jezdí sama a jsem rád, že jsem si vybral tak, jak jsem si vybral.
___

Nová sezona v plném proudu, před ní proběhly nějaké úpravy, současný stav moto:

V září 2020 proběhlo i přešití sedla a jsem velmi spokojen :)

Din00
Din00 napsal 05.08.19 v 16:00

Děkuji

context
context napsal 04.08.19 v 19:08 10b.

Super mašina přejí hodně km bez nehod kolama dolů