Honda CBF 250 (2004)

Vlastník .P.e.t.r.
Vloženo 1.10.2004
Aktualizováno 20.4.2008

Vyborna motorka nejen pro zacatecniky.

Cesty: Pouze ČR.

napsal 09.03.06 v 14:29

Jsem další do počtu. Černá, rok 04 funglovka, dnes najeto 16.000Km a přede jako kotě. Časem přidám CBF 500. Tuhle mršku si ale nechám. 1 majitel je prostě 1 majitel.

napsal 28.02.06 v 21:47

Jo motorka je to fajnova. Mam jí rok, a nestěžuju si. Parádní, hezká. Málo lidí jí má Akorát už aby to jaro začalo. Přihodim se do databaze, ať je tam dalsi CBF250 Jinak červená je nejhezčí. Mám taky a záviděj. Goog Luck na silnicích

napsal 19.02.06 v 15:20

Kde je to jaro? Už se nemůžu dočkat, až se spolu projedem.

MONIS
MONIS napsal 18.02.06 v 12:23

Zdravím Bikeri, Hondičku mám a jsem s ní moc spokojená. Konečně motorka menších proporcí a vzhledově dospělá. Nejvíce se mi líbí v červené barvě a tu taky vlasntním. Navíc zvuk jednobuchu je moc pěkný a spotřeba je v poho <br />
Je to super motorka pro malé hubeňoury, kteří by měli problém s větší váhou. (jako já) <br />
Zajímalo by mě, kolik bikeru u nás v ČR ji má Ahoj a hodně km bez nehod

napsal 09.09.05 v 14:56

Ja ju mam asi pol roka, najazdil som na nej zatial 5000km. Pre zaciatocnika je to vynikajuca motorka, vo dvoch sa na nej jazdi horšie. Najviac som z nej dostal asi 135km/h dole kopcom, spotreba je vynikajuca aj pri sviznej jazde, buduci rok uz snad nieco vacsie, ale ako hovorim pre zaciatocnika ako stvorena.