Honda CBF 250 (2004)

Vlastník martezz
Vloženo 2.10.2010
Aktualizováno 7.7.2020

Tak a je doma :) Lehká, ovladatelná, nezáludná. A moje!

První dojmy - :) :) :)

Motorku bych doporučil pro - Začátečníky, holky, ale i pro ty, co chtěji zalevno užívat pohodové jízdy, ať už do práce či na delší vzdálenosti. Tahle mašina zvládne obojí.;)

Doplňky na motorce - Ochranné polepy na nádrži, hodiny na řiditkách, jinak zatím bez inovací. V plánu je cestovní kufřík.

V říjnu 2010 jsem si pro ni jela, rovnou ze svatby, do Nákla. Je od starého pána, co si s ní jezdil pro rohlíky :) Zatím jsme se seznámily jen letmo při zastávce na oběd a u garáží. Musím ale říci, že mezi koleny sedí dobře :) :) Jen v tom kostýmku na mě kolemjdoucí nějak zvláštně...pokukovali :D

Duben 2011
Tak zatím se všem líbí, už jsem si vyměnila i baterku do hodinek na matku řízení...už jen, aby bylo aspoň 15 stupňů...dobře, tak kdyby aspoň nepršelo :)

Tak Junior (ještě motocyklové mládě :)) Bude potřebovat kompletní očistu, ten šikovný předchozí majitel měl doma cykloservis a řetěz mazal olejem na Authora :) Umíte si asi představit, kde až je olej odlítaný... Věřím, že jet rychleji, skončí mi až na helmě :)

Po zimě mi Junior nechytl, seč snaha byla obrovská a námaha při tlačení do kopců zpět do garáže ještě větší (Dodo7 jistě vzpomene) :). Bylo nutné zakoupit novou baterii, od výroby nebyla měněná.

Červen 2011
Dojmy z ježdění skvělé :). Zatím jízda Brno - Znojmo, Znojmo - Dalešice, Brno - Pernštejn, takže spíše kratší trasy. Tohle je přesně motorka, kterou jsem hledala. Než jsem si před ní něco málo vytrpěla :/, ale asi to bylo zapotřebí.
Když je chladněji, trvá jí trochu déle než se zahřeje, zvykám si na jednoválec. V typických letních teplotách je ale připravená během chvilky. S mojí výškou 168cm dosáhnu zcela bez problémů na zem. Po nastartování je nutné pro přechod do rychlejší jízdy přeřazovat dost rychle, velmi velmi lehká ovladatelnost do zatáček, absolutně nezákeřná, brzdy (i přes buben) pro jízdu byly zatím postačující. Velkou výhodou je digitální čítač najetých kilometrů za jízdu, ukazatel času, množství benzínu. Mile mě překvapila nízká spotřeba. Výkon by mohl být o něco vyšší, bráchovo svčko jedoucí 160 km/h prostě nemám šanci :D, o to větší však mám požitek z míst, které pohodově projíždím :). Problém mi stále dělají zpětná zrcátka, zatím se mi nepodařilo je naštelovat tak, abych viděla během jízdy více toho za mnou, než svoje ruce. Ale všimla jsem si, že ten problém nemám jen já.

Junior už zvládl v pohodě i dvakrát jízdu v dešti. Ve městě je jako doma :), na dálnici jsem dala maximálně 130 km/h, a to jsem ho trápila nadoraz. No těším se na další naše výjezdy, je to moc příjemná mašinka, se kterou se dá krásně pohrát :).

Hedwik
Hedwik napsal 17.10.14 v 10:15

Ahoj, jak proběhla sezóna 2014? :)

Monuša
Monuša napsal 03.01.14 v 13:27

Super fotky! Mám doma tu samou a taky su spokojená. Velmi mě zaujala tvoje fotka z léta, kdy máš na hondě nabaleno a asi se chystáš na vícedenní motodovolenou. Přesně to samý chcu letos podniknout i já. Su tedy ráda, že vím, že se mi tam ty věci vlezou.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 02.05.13 v 22:16 10b.

krásnej kousek z dílny Honda gratulejšn

dalas77
dalas77 napsal 28.02.12 v 17:14