Kawasaki ER 6N (2006)

Vlastník Luke_ER6
Vloženo 7.7.2009
Aktualizováno 6.3.2012

Muj celkove ctvrty motocykl (Simson S51, Aprilia AF1 extrema,GS500). Trochu horsi kosmeticky stav ale vse se bude resit.

7.7.09

Dnes jsem si ji dovezl domu. Je v trochu horsim stavu ale za ty prachy :). Kazdopadne to neni nic co by se nedalo resit a pres zimu na to bude casu dost. Vice mene je vse jen kosmetika takze v tom nevidim zadny problem. Uvidim co se ukaze u prohlidky. Udela se hnedka olej, ventily atd. Snad me nic neprekvapi a ceka nas spolecne hodne spokojenych km. Prvni svezeni bylo prijemne a co se tyce podvozku oproti GS je to milovy krok vpred. Tot zatim vse z kratkych postrehu.

10.7.09

Dnes jsem udelal konecne par km a poradne se projel. Moc se mi libi jak se motka zbira odspoda a krasne tahne do nakych deviti vic jsem nemel potrebu tocit, vyzkousim priste. Kolem sesti tisic ma krasny zvuk uz setrim na leose vincu. Jedine co me zatim stve je vrzani plastu kolem budiku. Prosim kdo vi jak to resit at mi napise zpravu.

21.7.09

Tak neco malo mame za sebou a prozatim jsem zjistil ze mi neskutecne nevyhovuje sedlo!!! Ujedu 150km a nevim jak si sednout. Ale snad si zvyknu. Jinak jsem spokojen, ladacek mi chybi, ale snad budou na neho co nejdrive penizky. Spotreba prozatim kolem 6litru :D

25.7.09

Tak prvni dalkovka ve dvou. Prumerna spotreba dle tankovani 4,5litru coz jsem necekal. Uz si zacinam na sedlo zvykat ale pritelkyne docela trpela bude si muset taky zvyknout :) A mam objednan vyfuk Leose vince GP style

8.8.09

Dnes namontovan vyfuk Leo Vince GP style. Ma super zvuk a dokonce i s tlumici vlozkou je podstatny rozdil oproti originalu.

3.9.09

Tak mame neco malo za sebou . Uz jsme si na sebe zvyknuli a myslim ze nas ceka spoustu spokojenych kilometru. Do kraje gumy mi chybi cca pul cm ani ne ale psychika je silnejsi, ale to se podda. :)

Huny
Huny napsal 26.01.11 v 19:42

Souhlas s ostatními! Líbí se mi... a černá je má nej barva, takže asi ze všech nejvíc

Winn
Winn napsal 01.07.10 v 15:59

Nojo, prostě fešanda!!!

Luke_ER6
Luke_ER6 napsal 13.02.10 v 18:57

Ani nemluv uz aby bylo teplo a ciste cesty

istonbike
istonbike napsal 18.01.10 v 13:51

Parádní Kawa není nad zvuk dvouválu podpořeného laďáčkem za 10 zimu do pr...a hurá do sedla

Hnilda
Hnilda napsal 08.01.10 v 19:11