Suzuki GSX 600 F (1995)

Vlastník Alesgute
Vloženo 29.6.2009
Aktualizováno 27.9.2012

Je tomůj první Japonec. Přesedlal jsem z 350-634 a je to síla.A na vesnici průjezd takového stroje nezůstane bez povšimnutí.

Pokukoval jsem po něčem dostupným. Vždy jsem byl zastánce Jawy ale tu nehodlám opustit. Ještě před rokem jsem měl názor že bych do starý Japonský motorky nešel. Hodně natočeno jezdil s tím bůh ví kdo bůh ví jak, čtyři válce, karburátory a 16 ventylů.No nakonec mi to nedalo prostě jsem to chtěl zkusit. První jízda ze servisu dal jsem to tam bez plastů aby to nebylo tak drahý.Takže domů bez zrcátek, ale ted jsem zjistil že v nich toho stejně není moc vydět. První problém: připadalo mi že mi jde zařadit maximálně trojka.A já už tam měl za šest je to jako by ty rychlosti byli všechny stejný. Vím že nejsou ale u 350 byl docela skok mezi 3-4 kort do stoupání. To bude o zvyk, ale nevím jestli se může jezdit na tu 6ku těch 50-60 v obci.Zajisté ten motor musí mít určitě nějaký optymální otáčky.Ale nechci jezdit pořát jako formule a to by mě to určitě sežralo.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 22.10.10 v 22:15

pěkná

Haesty
Haesty napsal 25.12.09 v 23:16

Je hezká.Mám tu samou.Pokud vim,tak Sensation86 s ní moc spokojenej nebyl.Snad ti bude dobře sloužit a dělat jenom radost
Hodně šťastnejch kilometrů kolama na zemi a s plnou nádrží

Mach1
Mach1 napsal 24.07.09 v 15:19