Honda XRV 750 Africa Twin (1997)

Vlastník Mengel
Vloženo 27.5.2009
Aktualizováno 6.5.2013

Legenda je doma:)!!! Jsem z ní unešen. Je to přesně to, o čem se mi celé noci zdálo. Prostě splněný sen:)!

První dojmy - Nejlepší enduro na Světě. Škoda, že v tom nikdo nepokračoval a Afrička Nám dost zestárla.

Svezení na Africe je úžesné! Motorka se tváří, že je neohrabaná, těžká, ale jakmile se člověk odrazí a vyjede, moto padá do zatáček samo.

Cestování: byli jsme se s klukama projet v Rumůnsku (2010).

Padáky vyrobil Mistr Tomáš Bartusek (to velké M není náhoda), který mou Afru vybavil mřížkou světel a držáky kufrů. Kufry jsem si vyrobil sám a celkem se mi povedly.

Pneumatiky Mitas Dakar 09 se mi osvědčily. Dobře sedí na nezpevněném povrchu a kupodivu se nebojí ani náklonů v zatáčkách. Snad mě nezklamou i nadále;).

Tak a je to tady:P! Afra dostala nový kabát v barvách Repsol. O lakování se postaral profi lakýrník a umělec v jednom Tomáš Sedlář z Havířova. Padáky jsou na zakázku od Tomáše Bartuse. Vymyslel jsem si i spešl mřížku světel,tu mi opět svařil Bartus, kluk jeden šikovný. Obuty jsou nyní cestovní Michelinky a terén už Afra neuvidí, max.nějakou tu šotolinku. Je třeba si šetřit holku zlatou. Náhradu za ni ještě nepostavili a podle mě ani nepostaví:D!

wsbk
wsbk napsal 15.01.16 v 11:24 10b.

megabajt
megabajt napsal 19.04.14 v 18:53 10b.

Nádherná gratuluju jasnejch 10b

Petr_TA
Petr_TA napsal 31.01.14 v 18:23 10b.

Mooooc pěkná Afka

radek89
radek89 napsal 28.12.11 v 18:22

myshak89
myshak89 napsal 29.11.11 v 16:00

super barvy! Repsol jí fakt sluší.. taky o něm přemejšlím