Honda CBR 600F (1998)

Vlastník StanleyCBR
Vloženo 4.5.2009
Aktualizováno 16.11.2020

Byla to motorka, kterou jsem měl v 18 letech, a po 12 letech mě napadlo se znovu přihlásit a udělat pár aktualizací. :)

První dojmy - Byla to motorka, kterou jsem měl v 18 letech, kterou jsem tehdy pořídil za 75 000 Kč z mnoha a mnoha brigád. Dovoz z IT, ale v nádherném stavu. Takže samozřejmě jsem byl v sedmém nebi a všechno bylo naprosto dokonalé. :)

Motorku bych doporučil pro - Dnes pomalu pro sběratele, nebo někoho, kdo nepotřebuje výkon a tvrdost, kterou dávají dnešní 600cc.

Doplňky na motorce - Asi žádné, líbila se mi tak, jak byla. Nebylo to třeba ničím kazit.

Vybral jsem ji proto, že se mi líbila už od dětství.

Jeden rodinný známý měl r.v 1996, takže jsem se do Hondy zamiloval.
Dokonce to byla první "velká" motorka, na které jsem se svezl. Takže láska k Hondě už mi zůstala a věděl, jsem že si ji musím koupit.

Když jsem pak po půl roce sezení u počítače uvidět tuhle Cebru, věděl jsem, že ji musím mít. Takže jsem pro ni byl ve Znojmě Lucky Cow Motorcycle.

A samozřejmě s ní rovnou odjel.

Vydrželi jsme spolu 2 roky. Jestli si dobře pamatuji, tak zhruba 20 000 Km. A bylo to super.

C.B.R
C.B.R napsal 08.01.12 v 06:48

peknej stroj

Chasen
Chasen napsal 22.05.10 v 19:29

mam stejnyho mazlika a je mi divny ten ulozny prostor ja sundavam sedlo obuto mam ted Michelin Pilot Power 2CT a jsou paradni.. pravda, dazsi, ale drzi.. vrele doporucuji

macek44
macek44 napsal 29.11.09 v 20:12

krásná motorka v krasnych barvach v supr stavu

Romec
Romec napsal 27.05.09 v 20:42

Honda je honda

Solider
Solider napsal 05.05.09 v 09:58

Honda je nejlepší Hodně šťastných km a bacha na buchlovky , tam radši moc za plyn netahej