Yamaha TDM 850 (1995)

Aktualizováno 13.4.2009

Yamaha TDM 850 (3VD)
r.v. 1995
28,5 KW jinak otevřená 59 KW

Sezonu 08 jsem jezdil na Kawasaki EL 250 B, jelikož to byla má první motorka, byla mi zároveň průvodkyní do světa jednostopých vozidel. A už tehdy jsem věděl nebo přinejmenším tušil, že se budu tu a tam ohlížet za jinýma , jak už to chodí a motoristický svět nevyjímaje :). Ke konci sezony 08 jsem měl už jasný cíl. Začátkem příští sezony 09 vyjet s větším objemem, ( tahákem pro mě bylo vyšší pohodlí při delších cestách )
Po mnoha a mnoha ztrávených dnů, spíše než hodin před monitorem a neupřesněných představách o budoucí motorce se začátkem března konečně vystříbřila do podoby - Yamaha TDM 850.
15.03.09 jsme pro ní byli kousek od Brna - Od té doby si na sebe skoro každý den zvykáme. Proto nejsem plně zodpovědný kritik a nějakou dobu to bude trvat, abych mohl napsat nějaký bližší verdikt, ale už teď vím že jsem si vybral pohodlný a příjemně ovladatelný stroj s neokoukaným designem :)

Adry

Petr_TA napsal 13.04.09 v 20:29

Pohodová motka

petr_guss
petr_guss napsal 10.04.09 v 07:45

zdarec, pěkná máša, když jí dáš trochu správné úržby tak tě doveze všude kam budeš chtít! Je pohodlná i pro spolujezdce a dá se na ní na cestách spousta naložit. Díky jejím vlastnostem to můžeš brát po polní cestě i stíhat sporťáky (200km/hod není problém)- jen opatrně...

roberto.cz
roberto.cz napsal 09.04.09 v 23:48