BMW R 1200 GS Adventure (2008)

Vlastník BMW_R1200GSA
Vloženo 30.3.2009
Aktualizováno 15.4.2009

Je to mé první enduro,doposud jsem sedlal pouze Supersport,ale musím říct,že je to,to co jsem celou dobu hledal!

Ani nevím odkud mám začít,snad jen tohoto mazlíka jsem si pořídil 4.června na své narozky,koupil jsem jí úplně novou s BMW Autec na Stodůlkách,ihned po koupi,jsem jí předal odborníkům a kamarádům s Touratechu a Ti mi sní udělali jednoduše " pecku ".Přesvědčit se o tom budete moct na přiložených fotografiích.Jinak tuto motorku jsem si pořídil proto,že s klukama jsme začli hodně cestovat,předminulý rok to byla Sardinie 2007,pak faro 2008,a letos to bude Scandinavia Tour 2009.

ZetoR.16
ZetoR.16 napsal 29.07.11 v 15:07

hodně šťastných km přeji, Dávám za 10 bodu. Jednou ji budu snad taky, můj životní sen ZetoR.16

basett
basett napsal 18.04.10 v 10:07

Nějaký fotky z cest by nebyly??? Jinak paráda.

Marty125
Marty125 napsal 17.05.09 v 20:57

Tak tady musim jen slintat. GS1200 jek rásnej stroj a v tvim případě ještě hezčí. Snad si splnim sen a v 21 bude muj musim hodně šetři, ale věřim, že to vyjde. Dávám 10b.

Thunderman
Thunderman napsal 08.04.09 v 21:05

Nádherný stroj super úpravy není co dodat takže za 10 b. Snad jen ještě nějaká ta maličkost by se u kluků z TT na tohoto mazlika našla

swatcz
swatcz napsal 08.04.09 v 14:12

Já myslím že 12gsa už nebylo třeba vybavovat, už tak má v základu spoustu doplňků od TT. Ale když na to mladej cucák má, lepší to narvat na motorku než prochlastat v hospodě.
120tis za sedlo, kryt podsedlovky, tanvak, rolku, zumo a plastovej kryt světla mi přijde krapet moc.
S motorkou budeš určitě spokojenej