Suzuki GSX-R 1000 (2006)

Vlastník dedys
Vloženo 23.3.2009
Aktualizováno 11.7.2013

neni potreba predstavovat a okecavat
sportovni masina jak ma byt...

První dojmy - Po designove strance povedena masina. Vybornej motor s krasnym zvukem a silou. Oproti jinym srovnatelnym masinach je i pomerne (pohodlna). Sice jsem si na ni musel tak 1000km zvykat,nepadla tak do ruky jako pred tim R1,ale ted na ni nedam dopustit.

Po designove strance povedena masina. Vybornej motor s krasnym zvukem a silou.Na cestovani nic moc,do Chorvatska je to daleko a 1000km v kuse v desti zadna slast :( Ale oproti jinym srovnatelnym masinach je i pomerne (pohodlna). Sice jsem si na ni musel tak 1000km zvykat,nepadla tak do ruky jako pred tim R1,ale ted na ni nedam dopustit. Koupil jsem ji kdyz mela najeto 177km,ted mam pres 17tis. a zadnej vetsi problem me nepotkal.

Tak mam najeto 20 tis. a mel jsem problem. Z niceho nic mi masina hlasila varovani cervenou ledkou a blikalo FI.Behem vikendu jsem zkontroloval priveru a prisel na to,ze lanka ovládání přívery se trepi.Lanka jsem si vymenil a litam dal

Tak uz mam najeto 26 tis. a moto slape jak svycary . Letos jsem si s ni zajezdil az v Italskejch dolomitech a super svezeni. V domacich vodach jsem zabrousil s kolegou (RC8) na brnenskej okruh a parada. Krasne jsem se svezl,jen musim poladit brzdy,pac po 3 kolech predek dost zmeknul,takze dam pancire a racing brzdovku.

Letos (2010) jsem vyjel hodne pozde kvuli lakovani, ktery stejne jeste neni hotovy, protoze koupit neco od nekterych firem je utrpeni. Takze dovolena v italskejch a rakouskejch Alpach byla tak nejak narychlo. Mam neco pres 29tis. , vsechno slape. Tak jeste prezit ve zdravi den na okruhu v Brne a budu spokojenej

Fungujem dal,mam pres 35tis.,vsechno slape,zas budou Alpy a okruh.
Najeto 43 tis. , přidal jsem koncovku od RP a nechal udělat přestavbu tlumičů od firmy Ohlins u pana Halbicha. Vše funguje výborně, jsem spokojený.

Myška...

Kirby napsal 04.06.09 v 20:41

No luxus,slast pro oko at slouzi way of live!10b

11Newmi
11Newmi napsal 21.04.09 v 20:57

jede to jak prase , to je fakt, tak hodně kilometrů bez karambolu, víš sám kolik už si toho rozvěsil
PS: MTMMR , moc pro mě znamenáš, vždycky si mi pomohl