Jawa 350/639 (1991)

Vlastník HonzaZRX
Vloženo 7.3.2009
Aktualizováno 24.9.2009

Tak tohle je moje bejvalka kterou sem měl 5 let. Mám na ní jen dobré vzpomínky. Nikdy nedám na Jawičku dopustit. koupil sem jí od známého který se o ní dobře staral. Byla čerstvě po výbrusu. Prodal sem jí kamarádovi a vím že je v dobrých rukách.

Nejdřív sem musel dát do kupy spojku protože při rozjezdech pořád škubala. Pak už ale bylo jen samé ježdění.. přišel sem , šlápnul sem a jel sem.. všechno OK. ani nevim kolik sem na ní za těch 5 let najel ale pokud bylo více jak 10 stupňů a bylo sucho tak sem jezdil. s touhle motorkou mám na co vzpomínat. jezdil sem s ní do práce. vozil kámoše. mohl sem se sní podívat i přes polní cesty někam k rozhledně což mi teď s mojí současnou Kawasaki zrx 1100 chybí pač to je pro mě mašina jen na silnici a jezdit s ní do práce taky nebudu.. a proto chci koupit nějaké endurko a budu s ním jezdit do práce a do prašných cest:) Jediný co mě na jawičce štvalo bylo že když sem to někde v kopci podržel tak to bylo jak kdybych měl ve výfukách dýmovnice:) a tohle sem nevyřešil. no zkrátka už mi ale 350ka nestačila..to předjíždění když byl provoz.. když sem jel do kopce za avií která jela 90 a já ji nemoch předjet protože bych to neztih..Ale věděl sem že další motorka bude zase naháč a tokrásnej a silnej..

sarik.
sarik. napsal 16.03.09 v 19:29

Tak to všechno, co sem psal tenhle kluk o jeho bejvalý Jawa holce, je absolutní pravda , ale musim ještě říct, že to byla fakt šikovná holčina a ještě pořád určo je ujela fakt pěknou stovku kiláků, nejdelší cesta snad byla do Rakovníku... Škoda, že jsem jí nestihla řídit víckrát, než jen jednou, i když nemůžu si stěžovat… na místě spolujezdce to byl taky vždycky pěknej zážitek Byla to vlastně první motorka, kterou jsem nastartovala a pak už jenom stačilo nasednout, zařadit, vzít za plyn, pustit spojku a jelo se…fakt spolehlivej stroj. Za tu dobu, co jsme na týdle krasavici jezdili tady s Honzou nás ani jednou nenechala jít domů pěšky A zvuk? Ten měla
ohromnej, přes celý Březiny jsem slyšela, že už si pro mě jede Prostě pěkná Jawička s pěknym klukem na sedadle, tomu jsem prostě nemohla odolat…