Suzuki GSX-R 1000 (2008)

Vlastník plisken
Vloženo 6.3.2009
Aktualizováno 27.1.2010

Už je bohužel prodaná ale byl to mazec.Musela ustoupit vysnené repsolce.

Byl to model 2008 ale koupena az na jare 2009.Prvni metry byly pomerne velmi opatrne vzhledem k nesjetym pneumatikam a nezkusenosti se supersportem.Najel jsem na ni asi 6000 km.Se vsim sem velmi spokojen a pokud me neco prekvapi tak velmi kladne.Zvuk z ladenych vyfuku je excelentni,zvlast co jsem oddelal homologacni vlozky.Rok vyroby je 2008 ale koupena a uvedena do provozu je az ted v breznu 2009..Jinak kdyz si vzpomenu na prvni startovani tak mam jeste husi kuzi na rukach z tech vyfuku a toho zvuku.Je to bomba.Jsem presvedcenej ze to bude dobry sluha ale velmi zlej pan.Uz sem si uzil take nejake to cestovani,sedatko je fajn ale poloha jezdce neni na nic podobneho.Kdo se pta jestli se na tom da cestovat tak ano ale jen v pripade ze pak mate postarano o teplou sprchu a naslednou masaz vrchni casti tela.Jizda pod 100km/h je trapeni a ani o neco malo km vic neni lepsi.pokud nejedete aspon 130 tak necestovat.Vyjizdka do 200 km se da ale zase zalezi po jakem povrchu.Jedina slabost kterou musim zminit jsou bohuzel brzdy.I v beznem provozu bych uvital ostrejsi brzdy a po nekolika kolech na okruhu zacnou velmi vadnout.Me osobne nejvic trpi zapesti a krcni pater.Mensi na tom budou lip,mam 190cm.Na okruhu se predvedla jako cistej supersport a nenechala nic nahode,tam je to jine kafe.Proste super.

Myška...
Myška... napsal 29.03.11 v 13:47

Dina
Dina napsal 11.07.10 v 07:25

Nejpěknější barevné provedení jaké znám !!

henrystrelba
henrystrelba napsal 04.02.10 v 13:21

Super stroj ,to musí být zvuk,tak hodně km a dávám deset.

Simír_01
Simír_01 napsal 27.01.10 v 18:10

Ani já bych ji asi za Repsolku nevyměnil, a to mám Hondu hodně rád. Moc hezká

hluska
hluska napsal 27.01.10 v 17:41

Ja bych ji teda za repsolku nevymenil ani nahodou,ale kazdej ma holt jinej vkus Ale treba se ke GSX-R jeste rad vratis Nadherna 10b