Honda XRV 750 Africa Twin (1995)

Vlastník Petr_TA
Vloženo 7.2.2009
Aktualizováno 12.12.2013

Tak motorka je prodaná ! Ani nevím jestli jsem udělal dobře a nebudu toho litovat
Aspoň vím že šla do dobrých rukou
Tak končí jedna etapa na kterou budu vzpomínat jenom v dobrém !!!
25000 km a sposta zážitků ...

BMW R 1150 GS: Chtěl jsem zůstat u Hondy :-)

První dojmy - Najeto cca 20 tis km bez závady :-) Prostě fakt držák !!! Je to po zásluze legenda :-) Věřím že snad ještě Honda něco podobného vyrobí !!!

Motorku bych doporučil pro - Pro toho koho baví jezdit na motorce cestou necestou a neřešit opravy :-) Velice jednoduchá a údržbu i servis bez zbytečné elektroniky

Doplňky na motorce - Padáky
Kufry
Stupačky
Zvýšení řídítek
Progres pružiny
Centrální stojan
Vyhřejvaný hefty
Atd ...

Tak už mám ujeto cca 2000km a max spokojenost !!! Předčila moje očekávání po Transalpu

Hlavně rozdíl v posedu a pohodlí . Motor na rozdíl od TA nádherně vybruje a má větší krouťák .Taky je super úložný prostor pod sedlem na rozdíl od TA kde není vůbec nic !

Afrika r.v. 95 je poslední model na kterém se ještě nešetřilo a má komplet seřiditelný podvozek a zlaté ráfky D.I.D. Jsem zvědavý na rozdíl ve spotřebě oproti TA a hlavně na dojezd na nádrž ! Myslím že Afrika je jedinečná svojí univerzálností a předběhla dobu !

V podstatě nemá žádného nástupce !? Ano je tu nové GS 800 Plné elektoniky a aspoň pro mě drahé Pak za přijatelný peníz nová Tenerka ale bohužel jenom 1-válec ( také jsem o ní vážně přemýšlel ) Přes to všechno nedám na Transalpa dopustit a myslím že za ty peníze je to bezkonkurenčně univerzální motorka ale můj sen byla od začátku Afrika a teď ji prostě mám

Tača
Tača napsal 11.10.19 v 12:12 10b.

Až oči přechází!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 29.06.17 v 08:23 10b.

3neczak
3neczak napsal 15.08.15 v 16:02 10b.

Moc pěkná, jak jinak, než 10 b.

Lada-Perak
Lada-Perak napsal 27.12.14 v 17:11 10b.

Muj kamarad z D na ni neda dopustit a poridil si generacne mladsi nez co mel, tak asi dobry, kluci co ji meli na ni vzpominaji jako na velmi dobrou a spolehlivou i presto ze ted jsou na Bawech

Andreman
Andreman napsal 21.07.14 v 20:30