Buell XB9SX (2005)

Vlastník lukáš088
Vloženo 6.2.2009
Aktualizováno 15.6.2022

dovoz z anglie díky frankiemoto.cz
moje první moto, po pijonýru, i když ten nebyl muj ale táty

První dojmy - ok ok ok

Kdo ví jestli 20km... první jízda 28.12.2008, nikdy nezapomenu, bylo pod nulou, ruce zmrzlí ale usměv od ucha k uchu, fakt paráda =))vo měsíc později, 28.1.2009 letím domu ze zkoušky jako praštěnej, v pět hodin má přijít nad jičín bouře, zablejskat se a Buell XB9SX City X Lightning model 2005 by se měl objevit doma.

Tak zatim najeto asi 1500km. jako ze zacatku sem jezdil jako pripostranej, bylo mi divny jak se sam vrha do zatacky a predvida co chi delat, drobek me to desilo, kamos na monstru 620 se mi smal, ale ted uz se smeju ja..zacal sem ho mezi zatackama vytacet nad 5tis a pri prujezdu zatacek drobek vysedat a ten divnej pocit je pryc, na druhy poradny jizde v zatackach nad zeleznym brodem sem sjel gumu az na okraj, sem fakt nadsenej majitel, niceho nelituju. Jak sem cet v nejakym test 1000km- radost az na kost :)) :P fakt ho zeru. Ted mam problem se svickou, ale stejne me cekala prohlidka na 16tis tak si s tim budou muset kluci v hradci poradit samy.
Dobrý zprávy z hradce, Bullik je v absolutním pořádku a životní formě, takže nám nic, až na sjetý gumy, který sem musel podepsat vlastnim podpisem, nic nebrání ve zdolávání dalších majlí.
PS: za servisku si kluci řekli pro mě senzačně levnejch 5500.

Tak jsem bullika opet vytah, tentokrat jsme projeli prez zeleznej brod a skoncili jsme pod jestedem a tam to na me prislo, behem 100km co sem tam najezdil se ve me odbourali vsechny sebezachovny reflexy a zacal sem za to poradne tahat a klopit. Vysledkem bylo, ze sem v kotarech pod jestedem malem nechal stupacku a drobek vetsi spotreba paliva, ktera se z mych obvyklich 4,5l vysplhala k 7l.
To mi Bullik oplatil jen co jsme se vrátili, až do večera mě tahal za zápěstí von. Aspoň že nám nevázne vzájemná komunikaci=) prostě se milujem.

Dva dny před mym svátkem my Eric moc radosti nenadělil, ale Buell je bojovník , věřim tomu, že to rozjede sám=) aspoň že mam jednoho doma...

Nažhavim motorkáře.cz a nestačim se divit, Buell prej jede dál, sice jen jako support jezdcům, ale drží to...paráda

Pokuď se závyslost projevuje tím, že chce člověk pořád víc, pak je to asi muj případ. Pro zachování rodu si pohrávám s myšlenkou pořídit si domu druhýho Pegase.
Snad na mě do tý doby než zchrastim peníze nějakej zbyde, nebo že by mi Eric udělal takovou radost a k diplomu by mi sestrojil funglofku, no je to hudba budoucnosti a nechám se překvapit.

Už tejden mám zazimováno a řeknu vám, že je to fest znát. Když si vzpomenu jak se Bullik úžasně překlápí z jednoho náklonu do druhýho chce se mi běžet do garáže a nadělit mu dalších pár set majlí. Pak si ještě vzpomenu na ten neuvěřitelnej zvuk a mam chuť si začít rvát vlasy a řvát jak šílenej. Nemluvim teď o zvuku v nízkejch otáčkách, to je s otevřeným vejfukem prostě úžasnej nasranej HaD, ale vo zvuku na špičku vytočenýho motoru. Vlez mi tenkrát pod Ještědem do hlavy a jakmile se k Bullikoj přiblížim a vim co nás nad 4500 otáček čeká za pecky jsem štěstím bez sebe. Asi jsem drobek masochista, ale po tom co mi kluci v hradci řekli, že je to vysoko otáčkovej motor nedám mu v tomhle ohledu pokoj. =)

Je to tady, nova sezona XD XP...zejtra Jested a Zeleznak, uz se tesim jak malej kluk.

Pjercak
Pjercak napsal 20.01.12 v 11:20

Ajo mas ho pekneho ty padaky jsou silené

milda_k
milda_k napsal 03.12.10 v 13:12

je prostě přeůžasnej, taky si na něj myslím musím došetřit, prodat svoji a šup do Bullíka

lukáš088
lukáš088 napsal 19.12.09 v 22:27

Hele měřim 190 a vůbec mi malej nepřijde, vlezu se krásně a to co si myslej vostatní mu je někde...hlavní je pocit z jízdy a ten je na Bullikoj bezprostřední, už aby bylo jaro

Šuty
Šuty napsal 04.12.09 v 11:37

Hezký neokoukaný stroj, na mě by byl ale asi malý Tak ať šlape.

marnej
marnej napsal 28.11.09 v 11:01