Buell XB9SX (2005)

Vlastník alex_crusty
Vloženo 9.11.2010
Aktualizováno 20.12.2011

Po 7 letech na chopperu se začínám znovu učit jezdit na moto a musím říct, že "studium" nebylo nikdy tak zábavný :)

Prvních 1000km jsem se s ní pral, teď postupně zkouším, co všechno umí a asi to bude ještě dlouho trvat. Na moc motorkách jsem se neprojel, tak těžko srovnávat, ale mě to stačí, slušnej zátah, obratná, ne moc rychlá - nad 170 Km/hod už se stejně bojim:) - a líbí se mi, že ji nepotkám na každym rohu.
Krom omotávek svodů a laďáku nemám v plánu exteriérově cokoliv měnit...tahle motorka mi přijde téměř dokonalá tak, jak sjede z pásu. Za 40 let, až bude kdejaký SVčko stát zaparkovaný v postranní uličce u supermarketu se sedadlem prochcanym od koček a s nákupem pověšenym na řidítkách za váma budou běhat vnuci a ptát se:"dědo, co to máš v garáži za nádhernej stroj?" :)

Chystám se na jaře přehrát palivové mapy na "RACE", tak uvidíme. Určitě ho dám na brzdu před a po, takže jestli to všechno dobře dopadne, dám sem výsledky.

Mapu jsem si přehrál, za vydatné pomoci MARNEJho, čímž mu patří můj dík. Na brzdu nějak nakonec nedošlo, takže to je spíš pocitový, ale řekl, bych, že když se točí, tak jede líp. Na dvojku a plnej se lehce odlepí přední kolo, což před tím nedělalo a na jednom rovnym úseku do kopce, kde to všichni zkoušíme, to teď taky dává víc. Za 20 dolců za kabel, to byl dobrej obchod :)

zach21
zach21 napsal 24.01.13 v 19:07 10b.

10b. jasných

rockstar17
rockstar17 napsal 28.11.12 v 22:01 10b.

10 b pro Bullika

harly27
harly27 napsal 28.11.12 v 15:34 10b.

Peknej bulik...10b

mag.