Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník Oli_sorrisi
Vloženo 4.2.2009
Aktualizováno 12.5.2011

Nahatá oranžová kráska, pro holku originální kamarádka a pro kluka výkonný stroj s jedinným přáním - jezdit!

Po úspěšném ukončení autoškoly a zvládnutí zkoušek jsem se rozhodovala, co si pořídit za miláčka, až moje volba skončila tady, kde vy začínáte číst

Oslovil mě drsný vzhled naháče s mini štítkem, těch pár plastů s nádrží

v atraktivní oranžové barvě, stav nové motorky a po pár přečtených recenzích jsem neváhala a vydala se pro motorku napříč republikou do Mělníka.

Na konci sezóny r. 2008 jsem toho moc nenajezdila, byla jsem ráda, že jsem si vyjela párkrát okolo komína a za tmy a mrznoucích prstů se vracela domů.

Proto ani nepřibylo moc kilometrů k číslu 9500, který ukazoval tachometr při koupi stroje.

Seznamování s jízdními vlastnostmi zbylo až na tento rok 2009.

Ze začátku jsem si musela zvyknout na citlivost, při přidání se mnou motorka cloumala a přibrzdění taky, proto cesta městem nebyla "žádný kafe". Za obcí jsem ale zjišťovala, co to je, točit ji víc než na 6000 otáček, (ukazatel je do 13500) a jak je spokojená, když ji provětrám i přes 10000 A věřte, jde to lehce, 200 kg uvede do pohybu 97 koní velice rychle. Jen se pak začnu víc krotit, když se mnou pohodí nepříjemný větr, přece jen je to naháč.

Letos jsem jí nadělila nový olej a pneumatiky Michelin, ještě ji čeká laďáček Creptus a tak doufám, že mi to vrátí zpět tím, že na mě bude hodná a občas mě i podrží, když se mi něco nepodaří na 100%.

Dooger
Dooger napsal 19.06.16 v 08:50 10b.

ATINKA
ATINKA napsal 18.06.12 v 19:36

Pěknej Hornouš
A ještě hezčí hadry-mám stejný hihi
Ode mě máte za 10b...At Vám to jezdí!!!

Diabolica
Diabolica napsal 16.04.12 v 21:49

Krásná motorka a i ta barva je dobrááá :)) 10b

horses
horses napsal 07.01.12 v 18:52

vyborna volba mas krasnou motoresku

18yamaha18
18yamaha18 napsal 21.09.11 v 15:54

Peknééééé Všetko dobre prajem, veľa šťastných kilometrikov, benzííínu a do toho všetkého krásne počasieee jednoznačne za 10b