Yamaha XT 600 E (2003)

Vlastník Ládínek.
Vloženo 4.2.2009
Aktualizováno 15.4.2009

Nejmladší XTčko.
Je to model 03 ale první zápis do rodného listu TP dostala moje mladá v dubnu roku létapáně 2004. Je to hodná motorka. Najel jsem na ní už 34000 km a zatím po mě jěště nic nechtěla. Když má plnou tak je spokojená a já taky.

Původně jsem chtěl enduro více do terénu, jako je například TT.  Ale výška sedla rozhodla, že to bude XT . Mojí vášně ježdění mimo asfalt jsem se už ale nevzdal. A na XTčku je to znát. Má už několik menších šrámů, takové to upadnutí ze stojánku. Ale to neřeším. Nemám motorku na to abych kolem ní chodil s hadrem.

Jak vidím nějakou tu polní nebo lesní cestu, tak hup na ní a nechám se vést až na její konec. Ale už nejednou jsem se otáčel v roští.

Na moje ježdění jsem potřeboval pneumatiky s hrubším vzorkem. Tak jsem si pořídil mitasky 07. Jsou to nesmrtelný gumy ale ...ale. Konečně přišly na řadu první drapáky, tolik vychvalované mitasky 09. Ale stále to nebylo ono. 09ky se jako drapák pouze tváří. Potřeboval jsem drapák s bočním vedením.

Trelleborg army speciál přední a C 02 na zadek. Konečně mám pneumatiky na moje ježdění. Nejsem bahňák ale turista do každého počasí.

Také jsem si prošel vývojem čištění a mazání řetězu. Vyzkoušel jsem vše co mi přišlo pod ruku. Na automatické mazání řetězu jsem najel 15000 km.

Za celou tu dobu co XTčko mám, jsem mezaznamenal, že by se konal nějaký sraz.  Bylo by zajímavé vidět pohromadě více těchto spolehlivých a oblíbených strojů. Předat si zkušenosti s jejich spokojenými majiteli. Je někdo pro?

Tak zvedněte palec a dáme něco dohromady.

Moje XTčko žije tam kde končí asfalt.

Cestovním endurům 3X zdar !!!

TLiberty
TLiberty napsal 04.01.15 v 21:35

pěkná mašina super nápad se srazem :)

enduracek
enduracek napsal 19.05.13 v 22:49 10b.

Pěkná...

Ládínek.
Ládínek. napsal 19.03.11 v 11:49

Vážení, děkuji Vám všem za blahořečení a připsané body. Rád bych Vás viděl při nějaké té sportovní ENDURO akci, kde si můžem poplácat po ramenou.
Letos na podzim chci uspořádal malé komorní setkání jezdců na strojích XT 600. Poježdění po cestách necestách mimo asfalt. Dejte mi vědět kdo z Vás by se chtěl zůčastnit.

BlueEagle
BlueEagle napsal 09.01.11 v 14:33

Moje XTčko žije tam kde končí asfalt.
Moc pěknej stroj...
Samozřejmě 10b !!!