Suzuki SV 650 (1999)

Vlastník julietka
Vloženo 29.1.2009
Aktualizováno 12.4.2011

Rychlá, elegantní, ale při tom i cestovní.

S tímto strojem zatím malé, právě ji poznávám, ale myslím že nebude dlouho trvat a zvyknu si na ni. Jinak předešlé zkušenosti na Jawě 350/640-1 a Suzuki GS 500 E docela velké. Naježděno něco přes 10tis. Obě dvě na naučení akorát, ale kdo by pak měl stíhat Banditovi 600 N, který patří mému příteli Jarkovi (Jaja 83). Doufám že najedu spostu dalších kilometrů bez nehod.
Tak po ročním užívání jsem s motorkou naprosto spokojená po všech stránkách. Cestování je super, po pořízení většího plexi je to ještě lepší. V současné době je už zazimovaná, jen díly se nakupují (boční nosiče kufrů a později hlavní stojan). Tato motorka mě úplně uchvátila a nehodlám ji v nejbližších letech prodávat.
Jsem tu s aktuálními novinkami co jsem přes zimu stačila udělat. Za prvé bych chtěla poděkovat človíčkovi co mi prodal hlavní stojan, protože to byla věc kterou jsem sháněla dost dlouho. Sice je to síla to na stojan stavět, jelikož je hodně vzadu (viz foto), ale já jsem si našla grif se kterým to neni až zas tak hrozné. Prostě nejsem žádné tintítko. Jako další věc jsem namontovala boční nosiče kufrů, nejen kvůli tomu že sem tam jedu na dovču s bočníma brašnama, ale i proto že také slouží jako padáky. Pravda zatím je nemám odskoušené a snad zatím ani je zkoušet nechci a nebudu. A jako poslední novinka jsou super gumy Dunlop Sportmax, které drží na silnici jako přibité. Tak to je snad prozatím vše.

-Jandys-
-Jandys- napsal 25.02.10 v 18:20

šikulka,tak ať se ti dobře jezdí a bez kolizí

julietka
julietka napsal 22.02.10 v 09:14

Ee je to origo, teda doufám, ale ty eskové budíky jsou dokupované, předtím tam byl ten Acewell. Ale je fakt že jsem takto moto už koupila a jen vylepšila o budíky, padáky, nosiče, plexi a nyní i hlavní stojan.

-Jandys-
-Jandys- napsal 19.02.10 v 11:34

moto je dobré,jen mi nesedí ty fotky,zdá se jako verze S co byla předělaná na naháče,jinak v poho a přeju hodně radosti a zážitků,10.b je tam

Viper54
Viper54 napsal 09.11.09 v 15:43

Ode mě za 10b.a přeju krátkou zimu!!

julietka
julietka napsal 13.05.09 v 21:31

Ahoj a děkuji za přomínky, foto brzy doplním