Yamaha TDM 850 (2000)

Vlastník Mendy
Vloženo 3.12.2008
Aktualizováno 26.4.2010

Jo byla to láska na první pohled, a co potom když jsem si na ni sednul!!!

Tak už hlásím, že po 2 sezónách přesedám na jinou! Dle mého neměla chybu -byla spolehlivá, silná a krááásná. Nicméně je potřeba neustrnout na jednom místě, tak se slzou v oku jsem se s ní rozloučil a prodal doufám do dobrých rukou.
Co se týče zkušeností, tak můžu říct že až tak pro nováčky nebyla - on řadovej dvouválec pro opatrnou a takovou tu jako "nováčkovskou jízdu" moc není. Při jízdách po městě, vesnicích jsem v podstatě ani nepohnul plynem a když jsem do něj jenom lehce ťuknul tak Milča poskočila jak střelenej zajíc. Chtěla se točit, hýbat, dovádět - při svižné jízdě po takových 3kách silnicích mezi vesnicema, na cestách s výtlukama, krátký rovinky a hned zatáčky - to chtělo podržet, rozdovádět a pak si člověk užíval sílu dvouválu a jeho pružnost. Její váha kolem 230 kilo taky není nejmenší a tak nováček při manipulaci na místě může mít trošku problémy, těžiště je výš a váha je pak znát. Otáčení na cestě, vytlačování při otáčení u domu atd. je nutný nacvičit.
A na co bych rád upozornit jsou rozjezdy na nezpevněných cestách a u domů. Sám mám pro nedostatek financí kolem baráku jenom štěrk a každý odjezd a výjezd na komunikaci musel být hodně opatrný a dá se říct že vždycky se zaťatýma půlkama
Stačilo trošku víc vzíta za heft - hrabačka, poskočení, vystřelení na cestu a příkopa naproti byla kurevsky blízko
A mrsknou sebou před barákem a sousedama je snad největší ostuda jakou znám.
Jinak ji jako motorku fšem kterejm se líbí vřele doporučuju.
Já nyní přesedám na aprilii caponorda ETV 1000.

Jinak zkuste: http://jbx9.free.fr/tdm/index.php

PavelTDM
PavelTDM napsal 22.03.09 v 09:15

raci
raci napsal 26.01.09 v 17:53

nadhera ja mam jeho mensiho brasku a as budu moc tak du do TDM taky davam 10bodu a jelikos sem taky skoro ze sumperka tak doufam ze te nekde uvidim ficet po ceste

Michael.B
Michael.B napsal 23.01.09 v 20:38

Pěkné TéDéeMo mám něco podobného tak ať slouží a jezdit bez nehod

XTeZeto
XTeZeto napsal 17.01.09 v 18:16

Zdárek.Pěknej stroj.Tak ať to jezdí.Jo a ty dírky jsou myslím kvůli kondenzované vodě.

majkys
majkys napsal 10.01.09 v 20:12

Krásné tédeemko, atraktivní barvičky - dávám 10 a přeju benzínem provoněné zítřky vždy jen v kolmé poloze Ahoj Majk