Kawasaki ZX-9R Ninja (2000)

Vlastník JardaZX10R
Vloženo 25.11.2008
Aktualizováno 4.10.2010

Ninja-co víc k tomu dodat.Jela super a bez závad.
Spokojenost.

Kawasaki zx9r jsem koupil na jaře 2008 od kámoše který si jí o rok dříve přivezl z Francie,ale neměl na ní moc čas a za rok najezdil cca 800km.Já jí bral s necelýma dvaceti tis. na tacho.Když jsem jí přivezl domu tak hned bylo jasno jaké úpravy proběhnou.
První co letělo byl origo zadní blatník (podsedadlák)a místo něj šel ermax v barvě moto. Pak výměna origo blinkrů za led diodové a držák spz (vlastní výroba).
Další věc která musela jít dolu byl originál výfuck,tu lafetu v továrně snad museli přendat rovnou z nějakého vesmírného korábu.Tak jsem začal na netu hledat nějakého mrzáka za rozumnou cenu.Jelikož v tu dobu firmy teprve začínali s výfuky GP styl a moc na výběr nebylo, tak byla jasná volba RP GP style.
S výfukem jsem zároveň vyměnil i origo vzduchový filtr za KN a jelikož dřív kámoš trochu přidal na směsi tak se mi zdálo že od spoda jede krapítko líp. Jelikož mi doma přebývali jedny autový xenony H4 tak jsem je tam zkusil nacpat,a hle světlo jak ve dne. Svítily teda parádně,ale jenom půl roku,páč potom se roztavila jedna výbojka a bylo po svícení.Tak tam frčeli zpátky normální žárovky.
Další úpravy už byli jen lehčího charakteru.Výměna origo plexi za kouřové MRA Racing.
Hliníkový kryt na řetěz, protože tam nebyl žádný, a přece jen i když používám mazadlo od Motulu tak to bylo jak rozmetadlo,a motka jako prase.
Mel jsem ji dva roky a nikdy a nikde me nenechala ve stychu.
Doufam ze budouci majitel bude taky spokojenej jako ja.

Gogolas
Gogolas napsal 13.12.08 v 19:41

Pěkná dračice, takovou jsem ještě neviděl s tím výfukem, vypadá to zajímavě, hezký

nouvy86
nouvy86 napsal 08.12.08 v 13:37

ten doutník pod zadkem je luxusní!
mraky kiláků bez nehod!

vlcak17
vlcak17 napsal 06.12.08 v 20:41

to je krasna cicina,teda Kicina!

cb36
cb36 napsal 28.11.08 v 20:46