Yamaha TZR 50 (2007)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 55 záznamů

TommyPchalek
TommyPchalek napsal 01.12.13 v 23:05

Pěkná. Přeju hodně šťastných kilometrů po té zimě

PanLuna napsal 04.07.11 v 20:05

dekuju taky hodne dojetych kilometru

PájaViků
PájaViků napsal 02.07.11 v 21:13

dobře ty , máš můj obiv má se začinat hezky pomalu barevná kombinace? perfektní, krásně k sobě ladíte rozohdně ti dávám 10 bodíku, kdybych je nedal, byl by to hřích přeji spousty km kolečkama dolůůů

V.i.l.d.a.

PanLuna napsal 25.07.10 v 23:15

dekuju, tak jsem ti dal za 10, ta barevna kombinace se mi libi

PASEK29
PASEK29 napsal 25.07.10 v 11:39

Krásně sladěné moto s oblečením dávám jasných 10!!!

PanLuna napsal 05.05.10 v 23:43

jo a dekuju za desitku

PanLuna napsal 05.05.10 v 23:42

ahoj, urcite budu, jen si musim udelat papiry na velkou a zatim na to nejak neni cas. CHtel bych pak bilo-cervenou R6 abych pokracoval v barevny tradici

chose12
chose12 napsal 01.05.10 v 20:15

pekna davam 10b budes kupovat neco silnejsiho pozdeji.

PanLuna napsal 03.08.09 v 20:43

ahoj, rekl jsem pri nakupu, kdzy jsem ji kupoval, ze to ma byt motorka a ne skutr takze mi ji otevreli. Myslim ze s ni jeste neco vytahnu, jen musim na rocni kontrolu zaroven tedy i 1000km Dle nekterich sajtu by mela jezdit az 100, tak uvidim co se bude dat. driv nez si ji ale nechas otevrit, nauc se porad jezdit, pad v 80 uz asi hodne boli. Nastesti my jsem s motorkou jeste oba zdravi

Trezor
Trezor napsal 29.07.09 v 11:35

Cau chci se jen zeptat co si provedl s motorkou že ti jede 80km/h díky za odpověd...

PanLuna napsal 29.06.09 v 22:18

dekuju

MaJkY1
MaJkY1 napsal 29.06.09 v 14:32

wow.. hodně pěkný na začátek velkej luxus.. preju hodne hodne zažítku a zadny nehody jiank to mas za 10b.

sevenwords
sevenwords napsal 05.04.09 v 00:38

zdravim, 70 za 50tku ve 29ti je sice dost, ale jsem na tom podobně-mám jen Bčko, mohl bych si udělat A, ale raději jsem za 30 pořídil TZR50, navíc mám za sebou ani ne dvě sezony ,) Jinak jsem sešrotoval dvoulitrovou hondu prelude, u které jsem platil povinné ručení skoro 7tis, teď to dělá takových 450,- :D

ptaak
ptaak napsal 01.04.09 v 18:11

hele se zvukem 125 si nepomuzes se mi smejou taky. spis v tvym veku porid neco silnejsiho a opatrne. jinak pekna motorka

PanLuna napsal 06.02.09 v 00:15

dekuju

uz aby bylo jaro a dalo se vyjet!!! je to des ta zima

Michael.B
Michael.B napsal 28.01.09 v 19:23

Moc krásnej stroj dávám tě 10ku

Markytka
Markytka napsal 08.11.08 v 14:23

Hezká, ať slouží!!! Do začátku proč ne... souhlasím.

PanLuna napsal 08.11.08 v 00:50

no co budu muset zmenit urcite je zvuk, vsichni si e mne delaj prdelky ze mam trabanta na dvou kolech takze urcite budu potrebovat pak poradit jakej ladacek si koupit at mam zvuk jako 125
ja v osmnacti touzil po vytuneny Skode Rapid to byl muj sen, pak jsem v tom zkusil pak kilaku a hm... touzim po Jaguaru XK

Rossic@ napsal 03.11.08 v 23:49

Hehe je mi sice 16 ale takovej kluku co to maj jen do skoly znam vic nez tech co se mnou jezdej kvuli jizde :) ty co maj tatiky na jednu stranu dobry na druhou stranu katastrofa shit , no vzhledem k vylepseni motoru filtr neni moc znat spis jen hlubsi zvuk ladak zvysi vykon a rychlejsi zrychleni a kit sila rychlost ale stejne jezdit tahle jak mas a za cas si porid neco lepsiho byli by to zbytecny prachy na mesto kupovat tohle PS : mam ladak od polini je to znat fotky tu jeste nemam s ladackem mej se zdar . na ostatni ser :) mas svoji hlawu

PATYN napsal 03.11.08 v 23:05

tak já nemyslel střep jako střep.,..ale střep jako střep.sám víš jak toje Kuá ted ani já nevím
no jo chlape..nejhorší je že si nevybereš je takovejch opravdu hafo taky sou dobrý ty co ted mají v 16-17 dvácu,hrajou si na veliký kluky a Motorkáře... a pak v 18 udělaj řp na auto,a od motorky odpustěj,a pak vidíš natunenou stodvcáu.avní toho typka co eště loni sedlal motorku..a ted mu to nic neříká to mě taky zaraží..
Já co měl v 16 TZR 125.tak nás bylo s dvackama mrtě moc, no řeknu příklad s 20 nás,sme u Motorek zustaly 2 ti ostatní měly Moto asi jen do školy a z5

PanLuna napsal 03.11.08 v 22:16

ja ti dam střep! vzdyt je nova, ani jediny skrabanec
no jo synkove tatku co na to maj jsou katastofa, pokud si clovek na motorku nebo auto nenasetri sam, tak pak se k ni i tak chova.
Jo ja se snazit to opeprit ani nemusim mne to vic jak 80 zatim nejede musim zjistit co za vyfuk a filtr na to koupit aby to pak jelo rychleji, ale zatim staci i tech 80

PATYN napsal 03.11.08 v 21:59

no fšak f klidu,, já vím o situaci na silnici
a oto jaký to je.a máš uplnou pravdu nevím,nechci machrovat,a nák se vytahovat,,to opravdu ne...
Ale mám kamaráda co si koupil Horneta šestku,, je nám booum kolem 19 a já ho taky nechápu,asi před měsícem to konečně rozstřelil,, ne že bych mu to přál,ale věděl sem že se tak stane... nemužu sním ani jezdit,páč když já jedu po městě,,levačkou se opirám o koleno a jedu max.60km/h a nemusím lete jak Kkt..natož on jezdí jak magor.. a je schopnej řidit se městěm i 160... a tomu říkám magor...
a tak nák všichni mi říkaj že jezdím s rozumem.. i když je jasný,že to taky umím opepřit... ale musím vidět a nesmí to bejt město

prostě a jednoduše.. je to tragedije,když zazobanej fotr koupí sinatoroj new šestku a on na ní machruje pak na silnici,a kord na takový chlapky jako seš Ty
Takovým Klukům říkám Povolaním synové já si na Motorku našetřil sám, teda asi čtvrtka byla z pojistky co sem dostal v 18.jinak hakovačka v autodílně..
a pak mě taky dokáže nasrat když přilitne nákej takovej jako já na new cbr 600 rr a keruje.
a tak se nedivím ani tobě.že tě to nasralo,já bych zato taky střílel... ale Hold sou mezi námi i takový,který si hodně myslej pak sou i ti kteří machrujou eště s horším střepem než máš Ty... jako tenhle skutrysta co tady házel kery

PanLuna napsal 03.11.08 v 21:46

jeee promin, ja to tak nemyslel jsou i takovi co to umi, ale tech je malo. ja jen, ze mne to trosku nastvalo, co tady nekteri odbornici napsali. Nakonec jsem vam vsem co se mne zastavate ale podekoval

PATYN napsal 03.11.08 v 21:31

tak já se tě zastavám??? a Ty na mě takhle???
Dobře no mám 750 v 19cti...a ale ne každej musí bejt jako magor né?? kurva ted si mě nasral

PanLuna napsal 03.11.08 v 20:30

P.S. sorry za pravopis, ale jsem slovak takze to sem-tam ujde

PanLuna napsal 03.11.08 v 20:29

Mili moji jsem potesen ze moje motorka se pomalu stava nejdiskutovanejsi motorkou na webu, ale pro ty co to tady nectou cely. Jeste jednou!
Mam 29 a ano motorka stala 70, je to hodne, bohuzel nemam cas si udelat ridicak, jsem pracovne vytizenej tak ze ani individualny vycvik mi jednoducho nevyhovuje.
Pro vsechny co maj 18 a maji 600 a vic kubiku, je to blbost, zakazal bych to! Je to jako kdybys dostal nejaky super sport. Nikdo z vas na tom neumi, ani ten co rika ze jo! Kdyby vas to naucili v autoskole tak by nebylo tolik mrtvych ve statistice 20-25let.
Mam kamarda, ktery ma ridicak uz dobrych 20 let na velkou masinu a kdyz jsi vyzkousel tu moji tak byl prekvapenej jak je to zivy a jak to jezdi!
Pro ty co necetli dal, je to moje prvni motorka. Ano, byla draha, za ty prachy jsem mohl mit cokoliv ojete, ale je tu ten problem s ridicakem. Moje volba byla jednoducha, mohl jsem se rozhodnout pro skuter nebo pro tohle. Volba je myslim jasna. Krom toho, kdyz se podivate do ceniku importeru vsech znacek tak kvalitni skuter 50cm3 vyjde na 40-50 kdyz jsem si to zvazil, tak jsem tech 20 pridal, neni to az tak moc penez a kdyz se ji budu chtit pak zbavit tak bude mit urcite vyssi prodejni hodnotu nez nejaky skuter s 50cm3. A je tady jeste jedna vec, i kdyz si koupim pak za 2 roky vetsi objem tuhle urcite neprodam, z jednoho duvodu, jezdit po meste s 600 je uplna blbost aspon podle mne. Ano mozna ma vetsi rozjezd, ale kdo v Praze se umi rozjidet a je jedno jestli je to v aute nebo na motorce? Nikdo, kdyby se umetli tak jak tomu je treba v Nemecku tak by tady nebyly kolony a provoz by byl plynulejsi. Jeste k tem radam na 125cm3 ano ale ridicak nepusti a jezdit na cerno se mi fakt nechce.
Vsem ostatnim dekuju za podporu

DawidER5
DawidER5 napsal 03.11.08 v 17:50

moc pěkná ale,asi by sem na začátek vzal aspon cbr125,je tak za stejný peníze

jeleva
jeleva napsal 03.11.08 v 13:13

Kašli na blbce, co mají čínské skůtry ve 4t a kecají ti do toho...tzr je parádní moto,na to že je 50cm jede dobře...
a že někdo tvrdí že to má zvuk ja vosa?...dyť jo...to přece ke 2t patří...

naprcccs
naprcccs napsal 03.11.08 v 11:22

to mě poser, kdo si koupí 50ku za 70tis ve 29ti letech?

jardik93
jardik93 napsal 03.11.08 v 00:21

Je moc hezká rozhodoval jsem se mezi touto a Rieju rs2 matrix ale když jsem se byl podívat na rieju tak jsem z ní nemohl zpustit oči a neváhal jsem... Ale musim uznat že tato vypadá taktéž nádherně 10bodů

PATYN napsal 02.11.08 v 18:31

Uhel : Ty si srovnej v palici co meleš o Motorkách,, Sám dalo by se říct žádnou nemáš,nebo možná JJ,ale né tady v databázi Tohle TZr je na začatek Solidní..on se naučí a uvidíš jak do roka tady bude mít zaregistrovnaou R6..natož Ty ,jen nákou humus čínu,bo ctj

Rossic@ napsal 02.11.08 v 17:05

Raduska8000 - presne tak :)

Raduska8000
Raduska8000 napsal 02.11.08 v 15:21

Takovejch frajírků, co tvrdí, který obsah je málo, je plná Nova a máš si koupit skůtra nebo takovou kráskuOna pak bude dobrá do pražského provozu

Yenda182
Yenda182 napsal 02.11.08 v 13:15

Uhel:ty máš o vyhozenejch penězích zrovna nejvic co řikat...

ptaak
ptaak napsal 02.11.08 v 12:21

docela pekna na 50ku, ale prece jen je to jenom 50-ka. tak aspon se naucis neco,ale fakt za chvili budes chtit vetsi delo. jen tak pro zajimavost kolik to jede? jinak sami stastny kilometry

tomkv
tomkv napsal 02.11.08 v 10:50

Zdar dobrá volba ta tzr letos jsem po ní aky pokukoval,ale protože se mi mopodařilo za půl roku prodat Derbinu tak z toho nic nebylo.Tak at to hezky šlape

Uhel
Uhel napsal 02.11.08 v 01:30

Motorka je to krásná, ale pro 15 letý lidi, který nemůžou mít nic většího je to frajeřina jak prase. 70 tisíc za novou 50 jsou vyhozený peníze, to se nezlob. Věř, že se vše za měsíc naučíš a potom ji prodáš, protože ti nebude mít co jinýho nabídnout.. Vím to, kámošce to ted v 15 koupili rodiče, taky sem jí to rozmlouval at počká rok na 125, ale neposlechla. Jel jsem na tom, zvuk tradičně jak vosa, 2T takže žere docela fest, kapotáž tak na 250-500, protože pod přístrojovkou je normálně díra jak do.., ale dobře, yamaha chtěla udělat repliku velkýho stroje pro mladý děcka. Myslím, že tohle je fakt pro 15letý holky, který se nechcou zabít a jejich rodiče neví co s penězma. Pro borce je to dost malá moto. Ale je to jen můj názor, jestli ti to fakt vyhovuje tak jen přeju hodně km bez nehod! Každému, co jeho jest..

FUTURA
FUTURA napsal 01.11.08 v 22:48

máš ji sice pěknou ale za 70koulí padinu??

Rossic@ napsal 01.11.08 v 21:14

50ccm staci ale po 1roce mozna 2 to vymenis a muzes presedlat na jiny stroj aspon budes mit zkusenosti z zatackama ap ;)
pekna 50ccm taky jsem ji chtel ale nakonec zvitezila Derbi SM proste obojzivelnik vic vyuziju

SuperSic58
SuperSic58 napsal 01.11.08 v 14:06

Kdyby mi bylo 15 tk bych slintal

PATYN napsal 31.10.08 v 19:25

Nazačatek stačí..
A nevšímej si těch . co sedla Háju

PanLuna napsal 31.10.08 v 17:08

Ahoj SLUGI, to nebylo na tebe tech 300 :)tobe jsem odpovedel v tom odstavci o Suzine. Tech 300 bylo pro ty co by tady chteli neco psat o tech 80km v hodine a v podstate to byla odpoved na prvni dotaz v diskusi od PATYs...

SLUGI
SLUGI napsal 31.10.08 v 15:23

... to že nemáš papíry na větší to vysvětluje :
... nepsal sem o ničem co musí jet 300 ale o GS500

FireGilette929
FireGilette929 napsal 31.10.08 v 12:07

Ahoj , super začátek ! to je v pr..., jaký jsou dnes možnosti.. krááása, at to jezdíí

Doly
Doly napsal 30.10.08 v 22:58

Pěkná

PATYN napsal 30.10.08 v 19:36

tak toje dobře..uč se, naučí tě Hodně

PanLuna napsal 30.10.08 v 19:24

ahoj všichni, no ja vim že pro některé z vás je možna 50cm3 málo, ale nemam čas si udělat papiry na větší a na začátek než se pořádně naučím jezdit a hejbat všema hajblátkama co na ní jsou mi to stačí.
Jo chtěl jsem Suzinku GS500 jenže problém je v tom, že mam papíry jenom na 50cm3 a tudíž jsem ji nemohl mít, když jsem nechtěl porušovat pravidla.
Motorka zatím se mnou jede něco kolem 80km/h co mi stačí abych si zvykl na boční vítr a stihl zabrzdit a podobně. Mně se spíš libí to že je oplastovaná než to že má jít jako ďáblik 300. Až budu "velkej" tak si pak koupim nějakou 600 a budu spokojenej. Ale to ještě pár litrů vody ve Vltavě proteče.

Raduska8000
Raduska8000 napsal 30.10.08 v 19:22

Ta je ale roztomilá Tydle malý obsahy mám moc ráda a má se začínat od začátkuDobrá volba

zdenekk
zdenekk napsal 30.10.08 v 19:08

Nic si do toho nenech kecat, motorku máš parádní. Větší objem z tebe většího motorkáře neudělá.

yama_lube
yama_lube napsal 30.10.08 v 15:46

Pěkná,at sviští bez nehod,nazačátek super!!

Honzuna
Honzuna napsal 30.10.08 v 15:04

Měl jsi koupit alespon Yamahu 125

Ale tak uvidiš jak ti bude sedět, ale bereš to zodpovědně

SLUGI
SLUGI napsal 30.10.08 v 12:44

... není 50 trochu málo?
Jo je první,nemusí bejt hned ňákej "litr", ale třeba GS500 na začátek

PATYN napsal 30.10.08 v 12:11

TZR je good moto hele Kolik to stebou jede tenhle padesátník??