Yamaha GTS 1000 (1999)

Vlastník Pat
Vloženo 22.8.2006
Aktualizováno 14.2.2008

Velká, těžká (270 kg suchá hm.), silná, rychlá, neobvyklá. Tak by se dala Yamaha GTS 1000 stručně charakterizovat. Každému do oka nepadne, mnozí se jí pro její nadčasovost bojí, další ji kritizují. Ale kdo ji zná ví, že je to skvělý cestovní stroj.

Srazy: Na srazy moc nejezdím. Megasrazy jsou si podobné jak vejce vejci a mě nebaví poslouchat jednotný vřískot srazových kapel a v noci jekot přetáčených motorů, nebo se vyhýbat ožralým rádobymotorkářům, kteří blbnou s motorkami po place a jezdí s nimi mezi stánky s občerstvením. Zajímají mě menší klidné srazy s přátelskou atmosférou, na nichž si mohu s ostatními v klidu povykládat a pobavit se. Zaplať pánbu ještě existují.
Cestování: Trávím na motorce hodně ze svého volného času a rád jezdím na opravdu dlouhé cesty, za pěknými a zajímavými cíly. Pokud to samozřejmě z časových a finančních důvodů jde.

spike-cz
spike-cz napsal 15.10.15 v 19:13 10b.

SpikeMT
SpikeMT napsal 13.12.11 v 07:49

Ahoj. Jsem obdivovatel každého nekonvečního uchycení předního kola, které umí oddělit pružící, brzdné a řídící síly. Proto taky jsem šel do báva s předním zavěšením Duolever. Ale tohle je raritka!

BadRX
BadRX napsal 09.07.10 v 12:01

Pamatuju, jak jsem ji videl prvne na fotce v Motorradu
Krasna motorka, at ti slouzi chlape!

Duček
Duček napsal 11.05.09 v 15:29

Gratuluji k unikátnímu stroji, je to jedna z mašin, kterou si dovedu představit v garáži. Třeba se to někdy podaří, uvidíme. Paráda.

majkys
majkys napsal 24.12.08 v 08:12

Moc pěkný stroj,neobvyklý,přeju klidné Vánoce a mnoho krásných zážitků z cest v novém roce. Ahoj Majk a 10