Yamaha GTS 1000 (2005)

Vlastník ipino
Vloženo 5.1.2015
Aktualizováno 10.4.2015

Autobus na dvoch kolesách. Pre tých čo sa neboja iných vecí ako sú bežné.

Yamaha FJ 1200: Bola už predaná

První dojmy - Moto mám jednu sezónu. Po Suzuki DR 650 to bol trošku nezvyk ale sadla mi ako ryť na šerbeľ :D. Super ovládateľnosť, veľmi dobre odstupňovaná prevodovka, proste spokojnosť.

Doplňky na motorce - Prešité sedlo (zmäkčené) uvidíme čo to bude :)
Prerobené rajdy

Super ovládateľnosť, veľmi dobre odstupňovaná prevodovka, proste spokojnosť. Akurát keď som ju kúpil pri vjazde do zákruty sa zatváralo predné koleso. Predajca tvrdil, že to je pri tejto moto úplne normálne. Nedalo mi to a tak som sa chcel tomu pozreť na zúbok. Predné rameno bolo ok, žiadna vôľa. Nakoniec bolo len treba nafúkať pneu podľa manuálu a bolo hotovo :D

Mašinu som si nekúpil preto, že by som si ju vybral alebo slintal po nej. Pravdu povadiac, pred tým ako som našiel inzerát som ani len netušil, že niečo také existuje. Tak som ju išiel pozrieť a ako som písal spokojnosť.

Už má za sebou pár drobných úprav ako prešitie a hlavne zmäkčenie sedadla, držiaky na givi kufre, deflektor. Ďalšie v rade je zvýšenie riadítok a uchytenie top case.

Niečo k oprave:

Hneď ako som ju kúpil išla do servisu a nechal som vymeniť všetky ložiská v zadnej kyvke (cca 200€ aj s robotou). Teraz cez zimu chcem dať pozrieť elektriku, sviečky filtre... Nutná výmena brzdových hadičiek. Aj po odvzdušnení sa správajú ako zavzdušnené.

Spotreba:

olej 0,55l/1000km
benzín 5-6,5l/100km

ipino
ipino napsal 16.04.15 v 18:37

Tak tie zrkadla nie su bohvie co. Klasicke na nej nevyzeraju pekne a nove laminovat by bola sranda. Tieto drevene podlozky je jednoduche vyrobit. Viac babracky bolo s gitovanim, ale tak cca 1 dnova robota. A rozdiel badatelny.

RudyZZR
RudyZZR napsal 15.04.15 v 22:09

ty nadstavce na zrcatka jsou docela potreba..asi si je taky udelam...

fesa
fesa napsal 17.01.15 v 19:27

Tak to se Ti povedl husarský kousek , pořidit takového krasavce . Ve stříbře jsem to ještě neviděl .

.Banán.
.Banán. napsal 11.01.15 v 23:08

Nezvyklá,ale krásná motorka

ipino
ipino napsal 11.01.15 v 18:53

V striebornej sa asi ani tovarne nevyrabala. Niekto ju stihol prestriekat. Povodne bola pravdepdobne modra. Netreba sa jej bat Petr_TA. Mozem ju len chvalit.