Honda CBR 125R (2004)

Vlastník Dave-SV
Vloženo 23.10.2008
Aktualizováno 27.7.2011

Když jsme ji kupovali,tak měla najeto přibližně 22000km. Má oproti originálu širší pneu.Je menší,snadno ovladatelná.Má výkon 9.7kw, spotřebu necelí 4 litry. Vytáhnul sem na ní 140 km/h skopce, s větrem v zádech a otáčkách v omezovači :D.Je spolehlivá

Mám ji od dubna 2008. Naučil jsem se na fichtlu. Na jaře jsem ještě neměl papíry a chytli mě na úzký silnici poblíž baráku. Ale když jsem řek policajtoj, že už chodim do autoškoly, tak byl naštěstí natolik laskavej, že mě nedal ani pokutu. Jo a už vim,že se helma nemá vozit na zrcátku. Jednou mě spadla, sice jsem jenom popojížděl, ale pád na beton a následný kutálení jí moc neprospělo...
Aby trochu jela, musí se dost točit. Nad 8 tis. otáček začínaj vibrovat plasty na čumáku, ale není to nic hroznýho.
Nejdřív jsem chtěl jako další moto Hondu CBR 600F Sport, ale nakonec zvítězilo SV 650S :) Na CBR 125R jsem najel za 2 sezony okolo 6 tisíc km. Ted už mně je taky malá, ale v 16 letech to byla pro mě ideální motorka.

Dave-SV
Dave-SV napsal 18.01.10 v 15:48

Jj,už aby to bylo

ptaak
ptaak napsal 17.01.10 v 02:12

no tak chlape máš to hezky opravený...už jen aby bylo jaro a protáhnem to chlape

grovestreet
grovestreet napsal 31.12.09 v 00:50

Tak cébro je v kupě, to je dobře a teď už jen bez nehod

Dave-SV
Dave-SV napsal 17.12.09 v 15:09

Díky V tech kratasách a kopačkách sem zrovna přijel z fotbalovýho tréninku(0.5km)...Normálně v nich nejezdim

istonbike
istonbike napsal 13.12.09 v 13:01

No nemůžu si pomoct,ale jezdit v kopačkách, kraťasích a obyčejných džínách je dost o hubu , buď rád že jsi v té zatáčce dopad jen takhle Jinak CeBeeRo navíc v modré je víc než dobré Za to oblečení pouze 9,9 no snad se polepšíš