Yamaha YZF-R1 (2005)

roberto.cz napsal 13.09.09 v 15:52

prekrasna

REGIS
REGIS napsal 15.06.08 v 18:39

Čus. Co se týče tý racing jednotky, tak se s tim nějak poperem
Jestli k tomu máš nějakou specifikaci, tak nám to hoď na mail.
Připravíme se na to a pak to tam vpálíme

LenkaGSXR
LenkaGSXR napsal 13.06.08 v 22:43

Ahojky, díky za komentář.Do Mostu se chystám jezdit 18-20.7. tak už se těším.Jinak chválím tvou novou R1, je supr

M.M.Kohút napsal 01.04.08 v 17:22

Děkuji mistře za každou radu. Budu za ni nesmírně vděčnej. Vážím si Tvého přístupu. Je vidět, že jsi chlap co ví, kde je sever Klidně za Tebou přijedu a nebo se můžem sejít v Liberci. Zvu Tě na oběd... Všechno co bys mi poradil zužitkuju. Ať už převody, nebo pneu. letos poprvé jsem nazul Michelin pilot power, tak jsem zvědavej. Jinak jsem loni dal Pirelli a taky spokojenost, jen mě rychle odešly. Podřídím se Tvému programu a fakt moc rád přijedu a seznámím se s Tebou. A Hořice? Na to vem jed, že máš naši podporu... Čus mistře. Martin

M.M.Kohút napsal 30.03.08 v 18:13

Ahoj Perňo. Ten čas z Brna je z oblasti sci-fi! jsi fakt dobrej a budu ti fandit a držet palce. Já budu šťastnej za čas 2.20 Na víc prostě zatím nemám Nebo si myslím. Mám blok. Nechci s tím praštit. A to jak víš jde ruku v ruce. Co se týče desek tak carbone lorrain jezdím letos poprvé. Zkušenost mám tedy z dneška. Moc příjemně mě překvapily! Postupnej nástup, žádný kousání. Takovej příjemnej tlak. Před tím mjsem jezdil Feroda a nic moc. Připadlo mě, že se kousaly! A to není to pravý. Rozhodně zůstanu u carbonu. A nebo ještě vyzkouším Lucasy. Ono je velkej rozdíl na silnici a na okruhu. Na okruhu je fakt důležitá kvalita. Na silnici to tak nehoří. Držím palce Perňo a napiš jak si posunul čas. Ale neblbni ať není Hagga nasranej

M.M.Kohút napsal 30.03.08 v 11:13

Klobouk dolů mistře! Ten čas v Brně je fantastickej!No a R1? Sám jsem majitelem R1 07 tak vím wo čem to je. Fandím Ti. Jsi dobrej! Dávám deset. Nejen za motorku.

Káša
Káša napsal 20.03.08 v 11:53

Jen tak dál.

Vradova
Vradova napsal 28.02.08 v 17:40

Pěkný,jen tak dál chlape.

Čičina
Čičina napsal 20.02.08 v 20:14

Ahoj v Hořicích a u vodojemu pěkně po zadním ať mám na co koukat

wusa napsal 20.02.08 v 19:10

Ahoj. Tak kde jsou ty slibovaný fotečky? Abych si už pomalu zvykal na nový válečný barvy, abych pak nemával jenom Kozelkovi
Tady máš ještě nějaký odkazy (určo se tam najdeš)

Může se stát, že něco z toho nepoběží, někde je nutná registrace.
A čekám na ty fotky ! Čau

Feri napsal 18.02.08 v 14:05

Čau draku.
Čoeče to teda koukám, dnes ty mladý maj sebevědomí na rozdávání a vůbec žádnou uctu k starším
No ale jsem zvědavej jak ti to jeansovej panaček nandá.... lol lol

MartinR1
MartinR1 napsal 17.02.08 v 21:18

Jo dik ,prave ze zkusenosti ostatnich jsem se rozhodl ji tam dat,prej super a prej posunu kousek cas ,tak na okruhu zdar

MartinR1
MartinR1 napsal 17.02.08 v 15:30

Cau PERNO,CHCI SE ZEPTAT JESTLI POUZIVAS ANTIHOP A JESTLI ANO TAK JAKY DOPORUCIS,JINAK SUPER SEZONU A UZ SE NA TE TESIM CO PREDVEDES,CUS MARTIN

mara-fous-k3 napsal 16.02.08 v 15:17

Zdar kamaraaaade
Co to tady ctu za blafy lol lol lol ,ten clovek je asi hodne daleko kdyz nezna deni na ceske scene poharu a Horic lol lol lol lol lol lol
Ty jsou nejlepsi dziny(ty jsou urcite kevlarovy viiiiiid lol) bunda na pohodu a hlavne ta sestka-taky jsem uz zvedavej co nam predvede az se ukaaaaze jestli ukaaaaze s tou svou nadupanou povahou lol

milanrr
milanrr napsal 15.02.08 v 06:03

hahahaha dobry vykon az se vratim do Ceska tak ti dam update na tvuj nej. cas v brne.nemuzu se tesit az ti natrhnu .....!!!! nic ve zlem kamo vsak ty vis jestli mas nejake zkusenosti s zavodenim seee ya

Feri napsal 11.02.08 v 20:38

Koukám, že se Mára trochu rozepsal a k tomu už neni co dodat. Je to napsáno přesně. Tak alespon přání, že tenhle rok těch beden bude co nejvíc a třeba i ten sponzor se najde.

mara-fous-k3 napsal 09.02.08 v 17:10

Ty kraaaaaavo laaaado ,stoji to za hovno,ted abys vydelal co se to staloooooooooo.............
Mluvil jsem rano s Boumisem v posilce,dal si pripravu na Horice tak jsem zvedavej jestli se bude zitra hejbat lol
Jinak je to pekne na levou kdyz Vaaaaaclav prodal,kurna to to nemohl jeste rok zkusit.Vzdyt jste se dohrabali az tam kam jste si prali a ted vas meli snad potkat ty odmeny v podobe beden.Myslim ze je to skoda a verim ze k tomu muselo dohnat opravdu neco nutneho kdyz vsechnu tu namahu prachy usily co do toho dal nechal jen tak jit.Myslim ze tohle mel byt mozna ten prelomovy rok kdy by se mela treba naskytnout nejaka moznost.Snad ho nepotkam v Horicich s hlavou slozenou v kline na ciiiilovce jak neceho lituje az vas uvidi jet zas jak kreteeeeeeeny lol lol lol lol lol lol a ze on to kurva umiiiiiii na tyyy cilovce,nezapomenutelny byl zaaaaaazitek kdyz nastoupil na Vondrouse.To byl totalni vyymaz co sel
Snad bude lip a vse zas pujde jak ma a neco se naskytne,bylo by to zaaaahodno uz jen klvuli vsem co do toho vkladaji.Navim proc vsechno sypou do fotbalu a nedaj neco take sem do podpory lidi jako jste vy.Je to tady v tom state bida,ikdyz delas vysledky nikdo to moc nevnima.Proc jsme se krna nenarodily troskuý bohatsi jen o tolik aby naaaam to stacolo na tenhle sport a nijak se nemuseli rozcapovat.Takhle to jednou dopadne ze treba do Horic budou jezdit vyhravat anglicani a jini kteri ve svych statech tu podporu do sveho sportu maji.Snad se brzy neco zmeni :o
Kazdopadne stale plati to ze vam drzim palce dal a verim ze Vaaaaaclav da o sobe jeste v budoucnu urcite vedet
Jdu se vozrat mam depku z tech praaaachuuuuuuuuu
Zatim zdar a sezooooone 3krat nazdaaaaaaaaar

Perňa_81 napsal 07.02.08 v 10:27

Nazdar kamarádi, vždyť víš, že polotovar bych sem nedával a ta moje 07ka teď připomíná jen torzo motorky. Nestíhám na tom dělat, ale už MUSÍM!!
Pak ji sem hodím, až bude připravena k ostrýmu startu.. Jinak Máro, zase tak růžově to nevidím, snažím se sehnat alespoň na část sezóny investora do reklamy na mých kapotách, jinak zase nebudu moct jet všechno Uvidíme.. Každopádně už to letos nebude tak veselý a asi ještě nevíš, že Venca to zabalil a prodal R1. Takže jsem přišel o soupeře a "týmovýho" kolegu. Za všechno můžou ty posr..ý peníze, to závodění je čím dál víc nákladnější! Takže už brzo budem všichni v Hořicích sedět na svahu jen jako diváci a koukat na opravdový profíky anebo kluky, co měli víc štěstí a nějakýho sponzora našli.. Každopádně 2008 ještě nějak odhrkám a snad i nějaká ta bedna padne

mara-fous-k3 napsal 06.02.08 v 12:37

Zdar deeeemone,Horice se bliiiizi a lidi co tu jste letosni sezoooona bude moooooc zajimavaaaaa na bedny
Uz se tesim az to vsechno vypukne kamaraaaade,drzim palce at vysledky a uspechy prichaaaaazeji a jsou ciiiim dal vetsi a vetsi,vsichni tri uz si to kuvaaaaaa zaslouziiiite tak hodne stesti a drzte jim vsici palce at to letos jde co nejlip
Jo a tu 07 uz sem fakt hoooood jooooo ja jsem stejne zvedavej jak Feri

Feri napsal 06.02.08 v 10:24

Čau chlape, tak kdy sem hodíš fotky 07? Už bych tu krasavici celkem rád viděl

wusa napsal 20.12.07 v 21:50

Zdarec, tak jak jdou přípravy na příští ročník 300ZGH? Doufám, že tu erjednici pořádně nabrousíš. Jestli to všechno klapne tak, jak je to rozjetý, máte se fakt na co těšit. McFarlad, Hughes, Gilmour, snad i nějací Poláci (Grausam a Kuchnia), vypadá to i na nějaký Holanďany a možná i Anglány.<br />
Už se nemůžu dočkat, až jim to #81 ukáže !

oxygen
oxygen napsal 19.12.07 v 23:33

Diky za prani, R1ci mas moc peknou. Ja mel este loni R1 02 - a muzu-li k ni jako amater neco rict, pak jen to, ze byla hodna, poslusna a jista snad jeste vic nez litr Faros. Ten je ale bohuzel neprijemne tvrdej na plynu... Nicmene obe tyhle te spis kolibaj v perince - a proto mam GSXR mnohem radsi. Sice taky jistota, ale ten motor: ten prave te v klidu nenecha a nuti te furt blbnout a smat se. Pozor, mluvim o jejich projevu hlavne na silnici! ZX-10ku bohuzel neznam - doufam, ze aspon ozkusim co nejdriv tu letosni 08 Ahojky a vzdy jen nahore v sedle!

oxygen
oxygen napsal 19.12.07 v 01:18

Zdarec Perna S temi vyrovnanymi vykony mas 100% pravdu - a nejen mezi litry. Ja napr. letos v Moste porad kroutil hlavou, jak to ze za celou cilovku stahnu kamarada na gsxr 750 07 vzdycky jen o par pitomejch metriku... Tedy cekal jsem, ze rozdil skoro triceti koni i Nm se projevi prece jen vic ... a s tim, litr K5/6 jede od sklepa snad jak dvouvaly, musim souhlasit - od 3 az 4 tisic je to tam

Orgovany
Orgovany napsal 14.12.07 v 10:16

Zdarec Perňo ten čas z Brna je bombastickej , to já bych byl s Busou rád tak za 2:40 <br />
No jinak já nepsal že K5 porazí R1 07. Ale K5 R1 05 to jo, a že K7 by měla práci s 16ti ventilem R1 ale nakonec by ji stejně položila na lopatky . Čti pozorně a pochopíš. Jinak je všeobecně známo že 20ti ventil R1 měla povahu 750 a proti K5 byla jakási dýchavičná . Jinak já jsem hodně zvědav na novou R1 a doufám že si to s ní budu moct pořádně rozdat (za předpokladu že pilot nebude ořezávátko )<br />
Jinak co ty, nechtěl by jsi někdy vyrazit na sprint ? Třeba bys byl dobrej a dobře ses umístil . Jinak jak Dopadli letošní Hořice, já se už bohužel nepamatuju... A co říkáš na Hošickej okruh ? Já bych tam mohl závodit tak na skůtru, je to o nervy a člověk musí bejt asi magor

napsal 24.11.07 v 19:21

Jo a ještě něco....Bavil jsem se známým a ten se rozhodoval jestli má koupit R1 2007 nebo ne.Nakonec se rozhod že zůstane u 2005...prý to má ve finální verzi (překopává je na okruhovky)shodný výkon.No a já se na ni tak těšil....

napsal 24.11.07 v 19:17

Tak fakt díky za rady Když už konečně přidáš fotky R1????Doufám že brzy už se nemůžu dočkat...tak rubej to sem

Perňa_81 napsal 24.11.07 v 16:01

Mně moc nepadla, měl jsem půjčenej ročník 2004 skoro novou..tenkrát jsem se rozhodoval mezi K3, R1 a CBR. Nakonec jsem rád, že se objevila R1!! CBR tak nějak funguje dobře, ale nemá takovej závodní charakter jako R1.. táhne jako elektromotor bez výrazný špičky, ale ve finále výkonově na Yamahu nestíhá. A nelíbil se mi posez. Od Hondy se mi víc líbila SP-1, tenkrát jsem ji i měl

napsal 23.11.07 v 13:14

Díkec ale trochu me zrazilo ze ma k5 vetsší výkon od spodku než dvouval??? Jinak nejj se mi líbí R1 ale taky mi de o vyváženost jak je na tom honda cbr 1000rr ??? TO se říka že HONDA padne vždy do ruky....CO ty na to???

Perňa_81 napsal 22.11.07 v 13:49

tonny:<br />
Se 125 nemám moc zkušenosti, tak nevím. Možná s crosskou a to je jak říkáš &quot;nic a pak výbuch&quot;..a to je na tom to dobrý podle mě.<br />
Ale přirovnávat 125 k současným čtyřválcovým 6kám, to by bylo úsměvný Oproti litru je sice točivější a k tomu, aby jela, jak umí potřebuje 10tis a vejš, ale pak to letí hodně podobně jako litr. Ikdyž třeba R1 má taky takovej 6kovej charakter, potřebuje víc otáček než třeba K5, která jede úplně &quot;od sklepa&quot;..víc i než jakejkoliv dvouválec. Ale u čtyřtaktů těchto kubatur je rozdíl minimální..<br />
Pokud se z jakýhokoliv důvodu nechceš přizpůsobit charakteru motoru, musíš jít do K5. Tam je vždy výkon &quot;po ruce&quot;..Ale ze 125 na to skákat nedoporučuju!!!

napsal 19.11.07 v 17:12

Zdar prosimte o radu:Jezdil jsi nekdy na ja nevim treba na RS 125 a potom zkusil Hondu cbr 125?<br />
Rozdil bude v tom Ze rs ze zacatku vubec nic ale potom nahoře vybuchne a tahá jak svině.CBR tahá pěkně odspoda a ve středu otáček a nahoře už končí.<br />
Já jsem jel na dvoutaktu (jinak mam čtyřtakt)no a trochu me to zarazilo....az se me to i nelibilo..<br />
Nevis jestli takové přirovnání bude platit i u 600 nebo 1000 čtyřvalu a dvouvalu??????A nevis jestli to neni zvykem....nebo jsem proste dvouvalcovej

pirelli napsal 15.11.07 v 17:45

no tak sem si myslel podvozek ma urco nejlapsi ale kdyz vidim na zavodech suzuky nebo kawasaky tak jim moc nestiha no suzuky je asi nej.motorycky a ta kawa je pravda ze je neklidna v zatackach trochu no jezdi ji svitok jestli znas a nestezuje si prave rikal ze ta yamaha proti tomu vubec nejede no.a co uz jsi byl v madarsku?

pirelli napsal 14.11.07 v 21:07

koukam koukam fakt pekna&quot;!! me se liby R6 i R1 fakt pekny ale asi motor nic moc co?co konkurence ty maj lepsi ne?vona ta yamaha moc nejede ale jinak pekna .lyzar?

pirelli napsal 10.11.07 v 16:29

jo tak a pristi rok jedes?mozna se potkama pozdravuj motorkare po ceste

pirelli napsal 08.11.07 v 21:23

hm pekny stroj koukam at nepadas a hodne stesti v zavodeni.jak dloho uz jezdis?<br />

napsal 23.10.07 v 13:12

Pěkné moto, pěkné foto!

wusa napsal 17.09.07 v 20:39

Irčáci ještě nejedou , ale peru to do nich pod tlakem, až ze mě mají prdel, že prej dělám reklamu v mototuristice. Jestli se to povede, byl by to splněnej jeden můj velkej sen. To by se brácha (larry) asi posral.Zkus se tam taky zaregistrovat, na fórech je s nima docela sranda a nejsou to takový debilové jako tady u nás.<br />
www.biker.ie Ten Kozelka se zbláznil nebo co? Já z něj měl v Hořicích vždycky prdel, ale teďka mu snad i budu držet palce.

wusa napsal 14.09.07 v 21:38

Hmm, tak koukám, že mr.Kozelka chce v Hořicích podium co? Co chystáš na příští rok? Poslal jsem pár tvých fotek z Hořic na jeden super web do Irska. Ti blázni mají zájem a chuť Zatáčky příští rok zkusit.

Horis
Horis napsal 13.09.07 v 23:51

Dobra raketa

wusa napsal 09.09.07 v 17:54

Velká gratulace za Brno

wusa napsal 26.07.07 v 21:09

Já jsem to celý popletl. Ten borec, kterýho jsem měl za Maška, byl Pokorný . Koukej šetřit,ať tě tady zase příětí rok uvidím .Je sice pravda, že na okruhu znám každý kámen a mockrát už jsem o tom přemýšlel, ale nevím...

wusa napsal 24.07.07 v 17:02

No von ten Mašoun měl letos celkově smůlu. Měl jsem to &quot;štěstí&quot; ho v sobotu osobně vidět 2x a to když zahodil šestku za Křížkem (v tý velký levý) a pak navečer po výjezdu z Vodojemu zahodil i litra . Hlavně, že byl OK.<br />
Tak doufám, že už to příší rok u tebe bude konečně do TOP TEN , třeba i s tou R1 07

wusa napsal 23.07.07 v 20:56

Ten čas z &quot;cestování&quot; v Hořicích je z letoška ?<br />
Perňa je můj kůň

ZdenyRider
ZdenyRider napsal 23.07.07 v 11:25

mas to pekny tak at se ti dari na tom okruhu a ne jenom tam

LéňaSV
LéňaSV napsal 21.07.07 v 13:42

Super fotečky z Hořic tak hoodně pohodových km a úspěchů nejen v Hořicích

Bury
Bury napsal 27.10.06 v 13:23

Fotka u vodojemu se nám povedla, to jo. To bylo moje první kolínko. Jen to je za plného provozu a ne při závodech, takže nebezpečný. Ale v Hořicích na závodech je to luxus, jsem tam každý rok a pokaždé nádherná podívaná.

SLUGI
SLUGI napsal 26.10.06 v 11:31

Bury
Bury napsal 26.10.06 v 10:57

Pěkný fotky z Hořic. A samozřejmě vymazlená mašina. Příští rok Hořice pojedeš?

napsal 16.09.06 v 18:55

Ta 18tka co si měl se mi libila vic,ale todle taky dobrý

crispon
crispon napsal 19.04.06 v 05:27

Cau Perna ...posilam odkaz na nase videa <br />
http://media.putfile...2005-int-verze<br />
a vsechny videa jsou na..<br />
http://www.putfile.com/crispon/media<br />
<br />
Zatim cau a treba nekdy v CR na okruhu...

napsal 08.04.06 v 05:29

Zdarec pokousel jsem se ti psat na meila ,ale bez odpovedi? Pokud mas stale zajem o gsxr1000 tak dej vedet co nejrychleji jak to pujde. Napis mi tvuj mobil na meila a ja se ti ozvu. Diky a zatim Hanz.

Driffter
Driffter napsal 22.11.05 v 09:43

fakt pěkně barevně sladěná, doufám že se spolu svezem v Hořicích...

napsal 29.06.05 v 20:54

Perňa nezapomeň: ČÍM VÍC NÁLEPEK TIM VÍC CHARVIN.<br />
Tak mu nekurvi normy <br />
A co se týče Mácy tak ten jezdí takový mrdy až mu lítaj kusy ze zadního ráfku.<br />

Perňa_81 napsal 25.06.05 v 00:42

To MACA: Coece nepamatuju si, kdy sis me bral v Moste.. Jinak malo nalepek, mladej. Moc modry - ale asi nejrychlejsi AVIA na svete

Perňa_81 napsal 25.06.05 v 00:38

To REGIS: Proste s tema nalepkama to vypada, ze uz na stojanku to jede aspon kilo Cim vic, tim rychlejsi coek vypada, ikdyz jede za barakem..<br />
A kdy ty konecne nastoupis do nejakyho superstocka??

Perňa_81 napsal 25.06.05 v 00:34

To ERMAN: Jo tak to pravda je, ve srovnani se ctyrvalcema poslednich let neni zrovna motor na SP to nejlepsi.. Jinak OK a pokud se do ni nasype 300tis., tak asi i konkurenceschopna. Blbe se chladi, ale to R1 04 taky! []

crispon
crispon napsal 12.06.05 v 06:49

Cau ,Pekne udelana kocicka je videt ze hrat si s barvama umis ta Corona u GSXR byla tez pekna maj se

napsal 10.06.05 v 21:04

Kurva hodně nálepek)

napsal 14.05.05 v 15:47

Mam dotaz, je pravda ze SP1 nejede? (myslim ve srovnani s R1) prej az po zakoupeni kitu za 300tis.

macarr
macarr napsal 21.03.05 v 22:49

Fotka s tvím mechanikem je dobrá ale lepší je jak tě Máca předjíždí v Mostě .KOukni na moje ID 7684. .

napsal 21.01.05 v 20:04

Perňa dobrý,ale proč tam máš fotku z Boumisem? Kurví to celkovej dojem)