Aprilia RSV 1000 (1999)

Vlastník GRASSEL
Vloženo 4.10.2008
Aktualizováno 11.7.2011

+ nadčasový vzhled který nestárne, brzdy, motor, podvozek, výbava, komponenty, ovladatelnost, krouťák. - stojánek!!! Zadní brzda, na rovinkách vám budou novější čtyřhrnky ujíždět jak prd takže to musíte dohánět v zatáčkách rychlejším průletem

tak takhle vypadala MIlluna když jsem jí koupil originál stav než mi ruplo v kouli že se to rapidně změní

Nic vám nenabídne takovou pocitovou brutalitu jako V60°, má neuvěřitelný charisma Starý babky vás budou nenávidět, celý město se otáčí když vemete za plyn a začne ta death metalová písnička. Ostatní motorkáři s váma nebudou chtít jezdit protože nebudou slyšet svoje stroje. Vlastně skoro každej vás nebude mít rád. Tahle mašina vám vykouzlí každou projížďku úsměv na tváři, neustále překvapuje a pokaždý co na ní skočíte vám připravý jen super zážitky. Chce to zkušenosti jelikož tahle motorka má fakt koule a pokud na ní někdo sedne, musí to být zkušený pilot kterej ví jak na ní. Není to mašina co jí jen bezhlavě točíte, je to motorka která vás naučí kdy správně zařadit, kdy použít krouťák a kdy se hodí výkon. Když zařadíte příliš brzo nebo naopak pozdě, budete pomalý. Tahle mašina má K O U L E a to pořádný! Nedoporučuju pro začátečníky, ne kvůli rychlosti ale kvůli charakteru, ucukanému a agresivnímu nástupu

Charismatická a temperamentní Italka co nemá respekt vůbec před ničím, hodně svalnatej pan krouťák je cholerik a když se k němu a k jeho slečně nebudete chovat tak jak máte tak vám nakope prdel!!! Mille díky svému vzhledu nikdy stárnout nebude, narozdíl od Helči Vondráčkojc co platí za plastiku jak blbá a asi jen ona sama si myslí že jí je 15. Brzdy RSV, jsou absolutně super, bremba s pancéřovkama vás zastavý tak jak maj ajsou výborně dávkovatelný, Tlumič řízení plní moje představy a má ode mě za 1, nebude vás deptat na místě ale za jízdy jakoby věděl že je jeho čas a má začít makat.

koupil jsem laďák arrow a je to mega nářez, střelba v Afghanistánu je proti tomu čajíček

J.R..
J.R.. napsal 23.01.10 v 10:20

Hezký. Něco mi to vdáleně připomíná.

Qbi-C
Qbi-C napsal 23.04.09 v 13:41

to uz jsem davno udelal, plevo

GRASSEL
GRASSEL napsal 23.04.09 v 11:21

Qbi-C - tak si stáhni fotky

Qbi-C
Qbi-C napsal 23.04.09 v 10:16

takova krasna motorka to byla...

BobRF
BobRF napsal 24.03.09 v 15:40