Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník outesant
Vloženo 1.10.2008
Aktualizováno 12.5.2012

Malý výlet a konec sezóny, divný rok 2020

Vloženo: 05.11.2020, Uskutečněno: 08.08.2020, Stav tachometru: 100830 km, Zhlédnuto: 284x

Ukončím si papírově tuto sezónu, abych měl záznam v deníku a měl nějakou vzpomínku, protože rok 2020 byl a ještě je ... no nebudu sprostý.
Motorka je pořád dokonalá. Je to radost. Dál není co rozepisovat. Letos jsem lítal jen za vnukem a silnice č. 35 a 11 se mi stala domovem . Přesto se našla chvilka, a byl to docela problém letos (Covid, počasí), a na jeden týden jsme s batůžkem vyjeli. Itinerář byl jednoduchý, pojedeme dolů, budeme se vyhýbat dešťům, někde se ubytujeme, uděláme si výlety a pojedeme zpět.
Takže ze severovýchodu, kolem Brna do Javořické vrchoviny. Silnice a krajina pod Telčí, směr Dačice a Nová Bystřice nás dostala. Hezký začátek.
2. den mažeme ochutnat rakouské silnice, takže jedu okreskou až do Bruck GG a končíme ve Fusch. Máme tu ubytko na 4 dny na strategickém místě.
3. den je výlet Mittersill a Kitzbuhel. Kopec překvapil, mýtnice a úzká cesta do výšky cca 1600m a pak pěšky turistika do 2 kilometrů výšky - fantazie. Jsme tu dlouho, kocháme se.
4. den byl výlet na kafe do země kávy zaslíbené s večerním průjezdem GG. Takže po B168, pak B108 a pod Matreiem doprava na L25 na St. Jakob a směr Italy. Znám dost přechodů ke špageťákům, ale tady ten k jezeru Anterselva nemá chybu! Doporučuji! U jezera dáváme kafe, raději hned 2 x do zásoby a pak taky trochu Camparispritz, Děláme procházku kolem jezera, Dorotku Wierer nepotkáváme, ale že se tu lidi koupou nás překvapuje. Sjedeme dolů, doleva zpět do Rakous a přes Lienz k bráně na GG. Po 18. -té hodině je sleva, mažeme nahoru a užíváme si prázdné silnice. Západ slunce tu nemá chybu. Fotíme a vychutnáváme si prázdnotu. Dolů sjíždíme skoro za tmy a večer se na balkóně v penzionu s lahví vína uculuji, že výlet neměl chybu.
5. den je odpočinkový. Jedeme mrknout na Kaprun, ale výtahy k jezerům nefungují, takže děláme procházku v soutězce a je to dobrá odreágovačka. Večerní koupačka v Zell am See nevyšla, je tu milión lidí. Vyjíždíme tedy ve Fuschu na Bad Fusch, kde je Kneipp Anlage - dobrá prokrvovačka nohou.
6. den se neradi loučíme, okreskou do Mariazell - nádherné cesty, a zastavujeme u Dunaje, kde musíme opět ochutnávat místní bílé...
7. den přes Břeclav, Hodonín zpět domů na sever. Výlet byl bez chyby, motorka bez chyby - tachometr se trochu pootočil, no a život jde dál. Zazimujeme, přečkáme a budeme doufat, že ta další sezóna bude veselejší.

31081 (291) napsal 06.11.2020 v 11:40

Jo

JirkaCL (1) napsal 06.11.2020 v 11:40

Pěknej nájezd ,když jí miluš není co řešit hlásá jedna známá reklama.Ať slouží a minimálně ještě jednou tolik šťastných km.

31081 (291) napsal 06.11.2020 v 07:48

Tempo_veloce (17) napsal 05.11.2020 v 22:26

pecka ,tak to má vypadat!!

• Servis, gumy a můžu pokračovat v krasojízdě

Spolehlivost a výdrž je návyková. A taky se na ní pořád rád dívám. Ta motorka mě prostě moc baví. Jezdit na ní, je radost. Hezčí jaro než zatím léto znamenalo, že se najelo pár kilometrů a motorka dostala další, slibov

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 13.07.2020
    Uskutečněno: 13.07.2020
  • sezóna 2019

Nějak není čas psát. Ale aspoň jednou za rok se ozvu, aby to nevypadalo, že už nejezdím. Neumřel jsem :-C a ani motorka :-DD. Ta je v neskutečné kondici, začínám ji závidět... Já jsem letos povýšil do pozice "děda", a

Vloženo: 10.12.2019
    Uskutečněno: 10.12.2019
  • sezóna 18

První zápis v letošní sezóně, která byla úplně jiná, než ta předešlá. Pořád se někde couralo... Mám rád svou motorku a jde to asi vidět. Sedím na ní už desátou sezónu, ujeto skoro 70 000 km. Píšu to proto, aby vynikla j

Vloženo: 07.10.2018
    Uskutečněno: 05.10.2018