Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník outesant
Vloženo 1.10.2008
Aktualizováno 12.5.2012

Vloženo: 05.11.2020, Uskutečněno: 08.08.2020, Stav tachometru: 100830 km, Zhlédnuto: 29x

Ukončím si papírově tuto sezónu, abych měl záznam v deníku a měl nějakou vzpomínku, protože rok 2020 byl a ještě je ... no nebudu sprostý.
Motorka je pořád dokonalá. Je to radost. Dál není co rozepisovat. Letos jsem lítal jen za vnukem a silnice č. 35 a 11 se mi stala domovem . Přesto se našla chvilka, a byl to docela problém letos (Covid, počasí), a na jeden týden jsme s batůžkem vyjeli. Itinerář byl jednoduchý, pojedeme dolů, budeme se vyhýbat dešťům, někde se ubytujeme, uděláme si výlety a pojedeme zpět.
Takže ze severovýchodu, kolem Brna do Javořické vrchoviny. Silnice a krajina pod Telčí, směr Dačice a Nová Bystřice nás dostala. Hezký začátek.
2. den mažeme ochutnat rakouské silnice, takže jedu okreskou až do Bruck GG a končíme ve Fusch. Máme tu ubytko na 4 dny na strategickém místě.
3. den je výlet Mittersill a Kitzbuhel. Kopec překvapil, mýtnice a úzká cesta do výšky cca 1600m a pak pěšky turistika do 2 kilometrů výšky - fantazie. Jsme tu dlouho, kocháme se.
4. den byl výlet na kafe do země kávy zaslíbené s večerním průjezdem GG. Takže po B168, pak B108 a pod Matreiem doprava na L25 na St. Jakob a směr Italy. Znám dost přechodů ke špageťákům, ale tady ten k jezeru Anterselva nemá chybu! Doporučuji! U jezera dáváme kafe, raději hned 2 x do zásoby a pak taky trochu Camparispritz, Děláme procházku kolem jezera, Dorotku Wierer nepotkáváme, ale že se tu lidi koupou nás překvapuje. Sjedeme dolů, doleva zpět do Rakous a přes Lienz k bráně na GG. Po 18. -té hodině je sleva, mažeme nahoru a užíváme si prázdné silnice. Západ slunce tu nemá chybu. Fotíme a vychutnáváme si prázdnotu. Dolů sjíždíme skoro za tmy a večer se na balkóně v penzionu s lahví vína uculuji, že výlet neměl chybu.
5. den je odpočinkový. Jedeme mrknout na Kaprun, ale výtahy k jezerům nefungují, takže děláme procházku v soutězce a je to dobrá odreágovačka. Večerní koupačka v Zell am See nevyšla, je tu milión lidí. Vyjíždíme tedy ve Fuschu na Bad Fusch, kde je Kneipp Anlage - dobrá prokrvovačka nohou.
6. den se neradi loučíme, okreskou do Mariazell - nádherné cesty, a zastavujeme u Dunaje, kde musíme opět ochutnávat místní bílé...
7. den přes Břeclav, Hodonín zpět domů na sever. Výlet byl bez chyby, motorka bez chyby - tachometr se trochu pootočil, no a život jde dál. Zazimujeme, přečkáme a budeme doufat, že ta další sezóna bude veselejší.

31081 (674) napsal 06.11.2020 v 11:40

Jo

JirkaCL (10) napsal 06.11.2020 v 11:40

Pěknej nájezd ,když jí miluš není co řešit hlásá jedna známá reklama.Ať slouží a minimálně ještě jednou tolik šťastných km.

31081 (674) napsal 06.11.2020 v 07:48

Tempo_veloce (21) napsal 05.11.2020 v 22:26

pecka ,tak to má vypadat!!

• sezóna 2023

Letos se začalo hezky. Vytahujeme na výlet i další důchodce a je to moc fajn. Motorka si klouže na silnici, Michelinky se točí moc hezky, je tam ale zase, jedno ale. Díky problémům z minulého roku mám ve zvyku hlídat č

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 01.07.2023
  • sezóna 2022

A začalo se jezdit hned od března. Z pneumatik nejsem nadšený. Nejsem žádný testovací jezdec a specialista, jen mám najeto na své motorce pořád ve stejném stylu jízdy už dost kilometrů, abych mohl hodnotit gumy. K tomu p

Uskutečněno: 01.11.2022
  • sezóna 2021

Další covidová sezóna. Vzpomínám co bylo, protože dopisuji deník, jak mě upozornil kamarád, že nepokračuji, a mám problém zapnout mozek. Díky fotkám můžu napsat, že to bylo opět slabé. Jako moto sezóna. Radost mi dělá

Uskutečněno: 01.11.2021