Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník outesant
Vloženo 1.10.2008
Aktualizováno 12.5.2012

Servis, gumy a můžu pokračovat v krasojízdě

Vloženo: 13.07.2020, Uskutečněno: 13.07.2020, Stav tachometru: 97600 km, Zhlédnuto: 125x

Spolehlivost a výdrž je návyková. A taky se na ní pořád rád dívám. Ta motorka mě prostě moc baví. Jezdit na ní, je radost.
Hezčí jaro než zatím léto znamenalo, že se najelo pár kilometrů a motorka dostala další, slibovaný servis. Teláky dostaly nový olej, silenbloky i vložky, nebo jak to nazvat, prostě taková malá generálka. Zadní kotouč originál po 96 000 km si rovněž zasloužil výměnu, kupuji originál NG + desky Nissin (vydrží nejdéle). Nová je i řetězovka, taky dala pěknou porci kilometrů.
Ujedu ještě pár kilometrů, aby pneu Michelin Road 5 zvládla můj vysněný limit a přezouvám poprvé na Bridgestony. Nazouvám T 31 a uvidíme, co zvládnou. Zatím můžu říct, že tento stroj se svým krouťákem dal nejvíc zabrat Dunlopám, Michelin "dvojky" byly velká jistota, 3 a 4 byly fajn, daly 10 000km. Pak test Pirelky Angel a ta zvládla přes 11 tis., ale nějak jsem si nebyl na nich jistý. Jako nové super, ale po ujetí necelé půlky životnosti to nebylo ono v zatáčkách. Vrátil jsem se tedy k Michelinkám, 3. směs je zajímavá věc. Dává velkou jistotu v zatáčkách. Střed gumy vydržel dlouho, můžu říct, že do ujetých 7 000km vypadala guma na nový kilometrový nájezd, ale pak šla najednou rychle do kytek. Jen připomínám, že jezdím skoro pořád s batůžkem a zadním kufrem, většinou delší trasy a Valentino už nejsem. Takže 5 Road O. K., ale bomba to není, jak slibovali. Mám obutou devátou sadu nových pneu na stejné motorce se stejným stylem jízdy a jsem zvědavý, jak se jim bude dařit. Howgh

• Malý výlet a konec sezóny, divný rok 2020

Ukončím si papírově tuto sezónu, abych měl záznam v deníku a měl nějakou vzpomínku, protože rok 2020 byl a ještě je ... no nebudu sprostý. Motorka je pořád dokonalá. Je to radost. Dál není co rozepisovat. Letos jsem lí

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.11.2020
    Uskutečněno: 08.08.2020
  • sezóna 2019

Nějak není čas psát. Ale aspoň jednou za rok se ozvu, aby to nevypadalo, že už nejezdím. Neumřel jsem :-C a ani motorka :-DD. Ta je v neskutečné kondici, začínám ji závidět... Já jsem letos povýšil do pozice "děda", a

Vloženo: 10.12.2019
    Uskutečněno: 10.12.2019
  • sezóna 18

První zápis v letošní sezóně, která byla úplně jiná, než ta předešlá. Pořád se někde couralo... Mám rád svou motorku a jde to asi vidět. Sedím na ní už desátou sezónu, ujeto skoro 70 000 km. Píšu to proto, aby vynikla j

Vloženo: 07.10.2018
    Uskutečněno: 05.10.2018