Suzuki M 800 Intruder (2005)

Vlastník Picasso
Vloženo 11.10.2006
Aktualizováno 8.4.2008

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 19 záznamů

OndrovoMotoStory
OndrovoMotoStory napsal 16.06.20 v 18:24 7b.

Krásný stroj

Jerry800
Jerry800 napsal 22.01.10 v 22:37

Ahoj. Dávám jasnejch 10 za motorku, ale taky za naprosto vyčerpávající popis motorky a zkušeností! Já jí mám 3roky a jsem sní spokojen. Přeju hodně super km v sezóně 2010

BaluJarda

navy napsal 17.02.07 v 20:14

Ahoj, moc pekny stroj.

Pollman
Pollman napsal 02.02.07 v 18:52

Ahoj, chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomil, že Z3 není motka ale auto . No, je třeba mít alternativu, když je venku hnusně. Ale jak Tě znám, stejně to dlouho nevydržíš a další bike bude doma, že? Tak ať nezapomeneš sklopit střechu, až bude pršet! Ahoj!

Picasso napsal 26.01.07 v 20:54

Pořídil jsem si na krátkou dobu BMW 1200RT, které mne zpočátku brutálně naštvalo svojí vahou, leností, nepružností. Můj syn mě v bráně přivítal slovy "...tati ale fuj! Ty sis koupil Goldwinga". Prostě zklamání. Po dvou tisících kilometrech jsem však nenašel jedinou motorku, která by mi tak sedla jak toto prasátku. Opravdu perfektní stoj na cestování!!! Už chápu příznivce těchto naoko neohrabaných boxerů, je to propracované k dokonalosti, dokonce se vám začne líbit čím dál více. Ale protože se opravdu nehodí na trať, objednal jsem si nové ST, které je trošku více do sportu a štíhlejší. Jenže po návštěvě u dealera BMW jsem odjížděl ne na nové ST, ale s jetou otevřenou Z3... Můj syn to komentoval slovy: "...z tebe se asi stane plechovkář, tati. Ale je pěkné" Nechoďte do prodejen s prachama v kešeni, odvezete si něco, co jste vlastně vůbec nechtěli... No jdu tomu přijít na chuť, ať to nejsou vyhozený prachy

Picasso napsal 26.01.07 v 20:39

To minolt: klobouk dolů sedmnáct litrů za sezonu na jednom stroji... Jsi asi trpělivější než já <br />
to zdenek: po té &quot;krátké&quot; zimě se ozvi, rád se s tebou svezu. K Číně bych se nerad vyjadřoval, koupil jsem svým synům moc hezké čínské zboží hned ve čtyřek kusech a pouze jedna stále drží. Hodně asi záleží v které garáži je svařovali, protože to není jen o podvozcích, ale i o motorech, které vypadají úplně identické, ale použitý materiál u třech je prostě bláto, u čtvrté není sebemenší problém. Já jsem názoru, že ani Čína ani Korea. V Evropě bych se trošku vyhl Italům s krásnou fantazií v desingu i konstrukci, ale když oni nějak zapomínají dotáhnout jinak povedené stroje do konce. Skopčáci a Rakušáci jsou příkladní svojí kvalitou a ty jízdní vlastnosti jsou opravdu super...je na desing si fuj musíš zvyknout. Amíci drazí a líní, Angláni bez pořádného zastoupení a Jawa na nás sere. Takže nám zbývá asi jen japončík...

Zdenek-UAE napsal 26.12.06 v 14:41

... treba SV650. Ale po strance kvality tam nejaky obrovsky rozdil neni. Mam moznost porovnavat, jezdim spolecne s jednim &quot;svistem&quot; a vychazi to prakticky nastejno. Samozrejme nevim, co to udela treba po 20 tis. km, ale zatim nemam problem. Takze strucne receno, Korea ano, Cina ne. Asi jako u aut. <br />
Na toho cruisera si stale brousim zuby, ale nespecham, mam na cem jezdit a chci si vybrat k uplne spokojenosti. Zatim se priklanim k Yamaze XVS 1100. HD bych bral, ale aspon 12-ti kilo a ne Sportster. A tam uz jsou ceny pripominajici drahotu, tolik se mi nechce do motorky vrazit.<br />
Pokud jsi z Milovic u MB, tak to mame skutecne kousek, nekdy se urcite musime sejit. Omlouvam se za ty roztrhane komentare, trochu mi hapruje pocitac. Zatim se mej a kratkou zimu.

Zdenek-UAE napsal 26.12.06 v 14:26

Obe korejske motorky jsou uplne o necem jinem, tam bych se nebal koupit to znovu. Ale je to taky otazka ceny, na ceskem trhu jsou ceny novych Hyosungu prilis vysoke, pominu-li nejake ty obcasne vyprodeje. Pokud bych mel dat za nove GT650 kolem 150 tis., tak si radsi priplatim a pujdu do japonce, treba S

Zdenek-UAE napsal 26.12.06 v 14:20

Ahoj Picasso, diky za zpravu. Pokud jde o cinany, tak toho jednoho, co mam, si asi necham jenom tak na jezdeni po poli, byl velmi laciny a pres nejake drivejsi problemy stale jezdi, i kdyz na cestovani to neni. Ale souhlasim s tebou, znovu uz bych to nekoupil a urcite ne za cenu ceskych prodejcu. Obe korejske

WEB
WEB napsal 01.12.06 v 15:52

KRASAVICE!Každý rok pořádám jarní výstavu &quot;Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů&quot; na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

Zdenek-UAE napsal 27.11.06 v 20:16

Ahoj, moc pekny stroj. Zrovna o necem takovem uvazuju, minuly tyden jsem se svezl na Harleyi Sportster 1200, je to skutecne zazitek. Zkousel jsi nekdy HaDa a dokazal bys to porovnat s touhle masinou? Rikam si, ze uz mam na to taky vek, i kdyz me porad bavi jezdit hodne rychle. Tak bych rad slysel nejaky zkusenosti a srovnani. Jestli je tady nekdo dalsi, kdo by k tomu chtel neco rict, ozvete se. Jinak vsem hodne pohodovych km a at se vam plechovkari vyhybaji.

Rade.VN1600
Rade.VN1600 napsal 18.11.06 v 17:05

Ahoj, mám stejný stroj. Jsem s ním maximálně spokojen. Letos jme najeli 17135 km bez sebemenších problémů Ale asi ta spojenost je dá na už mým věkem

Picasso napsal 18.10.06 v 19:41

Kdyby mi sytém dovolil více motorek, bylo by jich tu popsaných deset. Když si kupuju novou, je mi líto prodat a odvrhnout tu soji &quot;starou&quot;. Ale teď se chystám na R1200 GS Adventure nebo R1200RT a to mi nezbývá, než opravdu část střelit

napsal 11.10.06 v 18:40

To je všechno tvoje nebo je prodáváš??