Kawasaki Versys 650 (2008)

Vlastník CZJawa
Vloženo 31.8.2008
Aktualizováno 8.12.2012

Po neskutečně dlouhém hledání nakonec padla volba na Versys

První dojmy - Určitě velké nadšení a zárověň respekt :-D Jednoduchost ovládání a pro začítečníka plně dostačující parametry. Dobré jízdní vlastnosti , pohodlná i na ´delší´ cestu .

Moje první ´velká´ motorka .Velmi pohodlný posez i pro člověka měřícího 195cm.Velmi jednoduše ovladatelná do zatáček .Měl jsem sice v úmyslu cruiser, ale vše co bylo do obsahu 1000cm je pro mou postavu prostě malé.

Po 1500km - ovladatelnost 1* ,motor semusí trochu víc vytáčet , jak už zde bylo několikráte zmíněno.

Po nějakém čase začne nepříjemně rezonovat plast u tachometru - odstraněno dle návodu

Tak mám za sebou první sezonu s Versatilkou a můžu tak trochu hodnotit . Na tachometru mám lehce přes 7tisíc což je pro někoho málo ,já jsem prostě víc nestihnul .
Motorka funguje tak jak má , nemůžu ji hodnotit s ekvivalentem a srovnávat s Jawičkou opravdu není na místě. Jak jsem již psal - motorka je pro vetší lidi naprosto v pohodě , je nezáludná a jízda je pohodová. Jezdím sám a nejsem závodník .

Hodnocení po druhé sezoně s Versysem :nějak se mi nepovedlo uskutečnit výlet na delší dobu a motorku jsem využíval hlavně na ježdění do práce cca 40km.Je to naprosto v pohodě, vše funguje jak má a zatím se mi nevyskytnul nějaký problém.Jsem s ní naprosto spokojenej.

Martin2265

Pohodu v sedle a čistou stopu po celou sezonu 2011
Posílám 10-ku!

MÁRTYpičo
MÁRTYpičo napsal 05.09.10 v 13:40

pekné to zastoupení jawiček,ale není kawa jako jawa.
Ať to hlawně jezdí a bez pádu.

-Jandys-
-Jandys- napsal 23.11.09 v 19:17

Kawa a k tomu Versys na cestování a blbnutí ideální moto,Jawky máš pěkné,máš čas se všema jezdit? za 10.b

Dejva
Dejva napsal 01.10.09 v 15:35

kawa dobrý,ale ta sbírka jawiček je super.